SEO Hocası'na Sor

WordPress Etiketleri İndex Almalı Mı?

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı
Wordpress SEO 3 sene önce 979 Görüntülenme

Merhaba, WordPress etiketleri index almalı mı acaba? Sorular arasında aradım da cevabını bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler, vesselam.

WordPress Etiketleri İndex Almalı Mı? için Yanıtlar

 • Muhammed Akdoğan
  Muhammed Akdoğan 20 Mayıs 2018, 17:01

  Merhabalar, Mustafa Durma “Etiketlerde 1-2 içerik değil onlarca ve daha fazla olması gerekiyor” derken tam olarak ne demek istediğinizi anlamadım da, açıklayabilir misiniz?
  Teşekkürler,
  Vesselam…

 • Bereket Parlak
  Bereket Parlak 19 Mayıs 2018, 03:45

  Merhabalar Misafir Kullanıcı,
  Kesinlikle etiket yapısalı için index almamız sitemizin neye yönelik ve ne tür çalışmalar yaptığını belirleyen en etkili faktörlerden bir tanesidir.
  Odak anahtar kelimeler etiketler ile orantılı şekilde sağlamlaştırılırsa büyük etki sağlayacaktır.

  Eğer yeni çalışmaya başlanmış bir sayfa ise etiketleri mündericen kullanmalı, bir anda yüklenmemelisiniz. Aksi takdirde botlar etiketleri ve sayfa içeriğini inceledikten sonra bir uyuşmazlık tespit ederse bu hiçte hoş olmayacaktır.

 • Mustafa DURNA
  Mustafa Durna 18 Mayıs 2018, 08:38

  Merhabalar, etiketler navigasyon işlemi görmekte olup kullanıcıya daha rahat dolaşım sağlamaktadır. Etiketlerin index’e açık olmasında fayda olur çünkü arama sonuçlarından trafik çekebilirsiniz fakat yüzlerde değil tam anlamıyla uyuşan etiketler belirleyiniz ve etiketlerde 1-2 içerik değil onlarca ve daha fazla olması gerekiyor ki zayıf sayfa olarak tespit edilmesin.

Cevapla

WordPress Etiketleri İndex Almalı Mı? Sorusunu Cevapla

Soru Sor Cevapla