SEO Fiyat Hesaplama
SEO Araçları
Diğer Araçlar
Top 10 Yazı
Top 10 Soru
Kitaplar
Top 10 Arama
Sosyal İletişim
SEO Hocası'na Sor

WordPress En İyi SEO Eklentisi Hangisidir?

0
Soner İzgi
Soner İzgi
All In One SEO Eklentisi 5 sene önce 817 Görüntülenme

Öncelikle merhaba demek istiyorum. Benim sizlere sorum WordPress site içi SEO için en iyi SEO eklentisi nedir acaba? Her ağızdan farklı ses çıkınca bir de bu soruyu SEO’nun uzman ismine sormak istedim.

WordPress En İyi SEO Eklentisi Hangisidir? için Yanıtlar

 • admin
  0
  Admin 10 Temmuz 2014, 18:15

  Merhabalar,

  WordPress için bildiğiniz üzere onlarca SEO eklentisi tasarlanmıştır. Bu eklentiler içerisinde “en iyi” diyebileceğimiz bir kriter ne yazık ki yoktur. Burada dikkat edilmesi gereken en büyük nokta ortak özelliklere sahip olup sizlere anlama ve kullanma kolaylığı sunacak her şey olabilir.

  Bu kadar eklenti seçeneği içerisinde yapılacak tercihlerde ise sizin için kullanım kolaylığı ve SEO konusunda sürekli yenilikleri takip eden seçenekler olmalıdır.

  Yeniliklerin tercihi ve içerikleri konusunda sağlayabileceğiniz eklenti özellikleri size SEO:http://www.SEOhocasi.com/ açısından faydalı oluyorsa en iyi eklenti o isme sahip eklentidir diyebiliriz.

  Bu konuda da sürekli yenilik yapan, bir çok kolaylığa sahip olan Yoast WordPress SEO eklentisini önerebiliriz. Eğer kullanım açısından size All in One SEO eklentisi daha kolay ve anlaşılır geliyorsa o eklentiyi kullanabilirsiniz…

Cevapla

WordPress En İyi SEO Eklentisi Hangisidir? Sorusunu Cevapla

Soru Sor Cevapla