Merhaba ben wix.com ile ilgili bir sorularda bulunmuştum tavsiyelerinizi göz önünde bulundurarak sunucu barındırma’dan kendime joomla alt tabanlı bir site kuracağım ve bu şablonu almayı düşünüyorum. Bu şablon hakkındaki görüşlerinizi ve inceleyip eksiklerini ve yararlarını bana belirtirseniz çok sevinirim.

Ofisinizden bir hanımefendi ile 3-4 kere görüştük bu konuları SEO çalışması yaptırmak için diğer sitemin uygun olmadığını söyledi . Bu şablon SEO uyumlu olurmu ? İngilizce olarak şuan site bunu Türkçeye çevirsem bir sıkıntı yaşar mıyım?

Diğer sorumda da belirttiğim gibi URL’de gibi saçma kelimeler ve harfler mevcut olacak mı ? c1s0k gibi ? siteadresi.com/iletisim gibi olmasını istiyorum sizde zaten en sağlıklısı bu demiştiniz .

Yani bu şablonu bana önerir misiniz? Bu tür joomla ücretli website şablonlarında herhangi bir sıkıntı yaşanır mı ? SEO dostu mudur ? Jomla şablonlarında logo değişimi mevcut mu ? Rahatça kendime göre düzenleyebilir miyim? Sanırım bu şablonun bazı desteklenen sistemleri varmış PHP 5.4 or higher MySQL 5.1 or higher The mod_rewrite Apache module Apache Server 2.x bunları destekliyormuş netro ile çalışmayı düşünüyorum . Bu tür şablonların içerisinden SEO çalışması yapabilir miyiz? Yani kısacası sorun yaşar mıyız ? zaten SEO’da sizden başkasını tercih etmeyeceğimiz kesin ofisten bir bayan arkadaşınızla görüşmüştüm yarın tekrar ararım.

Teşekkürler