SEO Fiyat Hesaplama
SEO Hocası Soru Cevap

Websitem Indexlenmiyor Ne Yapmalıyım

0
Kira3190
Kira3190
Index Kontrolü 5 sene önce 402 Görüntülenme

merhaba domaini 09.02.2013 kayıtlı fakat adam akıllı ilgilenmeye şimdi başladım siteyle fakat video eklediğim zaman diyelim 5 video ekledim bot gelip 1 tanesini indexliyor diğerlerini 48 saat sonra gibi bir sürede indexliyor sosyal medyada rss çıkışı yaptım facebook, feedburner, frienfeed sitelerine toplist ekledim, biraz blog kastım imleme sitelerinden yararlandım vs. ama indexlenme sorunu düzelmiyor bir türlü nasıl düzeltebilirim? SEO analizine soktum sitenizdeki herşey normal olarak gösteriyor.

Websitem Indexlenmiyor Ne Yapmalıyım için Yanıtlar

 • admin
  0
  Admin 26 Nisan 2014, 12:32

  Merhabalar,

  Sitenizin uzun süre açık olup güncellemediğinizden dolayı Googlebot sitenizin içerisinde değişiklik olmadığını hissetmiş ve gezinme sürelerini en uzun sürede olacak şekilde güncellemiş olabilir.

  Sorunun çözümü için sosyal medya ağırlık olarak çalışmanız doğru olacaktır. Bunun yanında istikrarlı olarak ekleyeceğiniz içeriklerle ilgili olarak Google yeni sayfaların eklendiğini gördükçe bu durumla ilgili olarak siteye giriş sürelerini erken zamanlarda ayarlayacak ve sitenizi sıkça ziyaret etmeye başlayacaktır.

Websitem Indexlenmiyor Ne Yapmalıyım Sorusunu Cevapla

Websitem Indexlenmiyor Ne Yapmalıyım ile Benzer SEO Yazıları