SEO Fiyat Hesaplama
SEO Araçları
Diğer Araçlar
Top 10 Yazı
Top 10 Soru
Kitaplar
Top 10 Arama
Sosyal İletişim
SEO Hocası'na Sor

Web Sitem Yanlış İndex Aldı Ne Yapmalıyım?

0
Efkan Özalay
Efkan Özalay
Index Kontrolü 5 sene önce 631 Görüntülenme

Merhaba hocam,

Benim sitem var, içeriği falan güzel yaptım SEO uyumlu başlık falanda yaptım, sonra Google’a verdim daha sonrasında başlıkla temayı değiştirdim. Yazılar eskisi gibi kaldı, indexlenmiyor da, Google gibi getir’e tıklıyorum 2-3 gün oldu değişen bir durum yok. Yandex’e verdiğimde sitemi direk istediğim sonuçlar ilk sayfadaydı. Değiştirdikten sonra sitem orada hiç gözükmez oldu. Ne yapmam lazım yardımcı olur musunuz?

Web Sitem Yanlış İndex Aldı Ne Yapmalıyım? için Yanıtlar

 • admin
  0
  Admin 1 Temmuz 2014, 19:45

  Merhabalar,

  Tema değişikliğinden önce sitede bir sorun yok, tema değiştirdikten sonra title ve indeks içerikleri yanlış bilgiler barındırdıysa bu içerikler tema kodsal yapılarına bağlı olarak tepki göstermiş olabilir. Google gibi getir dediğinizde sitenizde var olan bilgiler aynı şekilde çekilir.

  Eğer çekilen bilgiler içerisinde tekrarlanan meta etiketi varsa siteniz kararsız bir durumda takılı kalmış olur. Bu durumları önlemek ve inceleme konusunda sitenizde doğru içerikler sağlamak için site sağlığınızı tema yapısından dolayı değiştirmeye başlayabilirsiniz.

  Tema kodsal yapısı arama motorlarına doğru bir şekilde bilgi aktarımı sağlayamıyorsa bu konuda ne yaparsanız yapın tepki değişmez olacaktır. Bu yüzden site içi SEO:http://www.SEOhocasi.com/ yapısını daha kontrollü şekilde ilerletmelisiniz.

Cevapla

Web Sitem Yanlış İndex Aldı Ne Yapmalıyım? Sorusunu Cevapla

Soru Sor Cevapla