SEO Hocası'na Sor

Smart Backlink ‘den Hangi Hizmeti Almalıyım?

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı
Link İnşaası 6 sene önce 823 Görüntülenme

Merhabalar sevgili hocam ; https://www.seohocasi.com/smart-backlink-ile-kaliteli-ve-etkili-SEO/ adresinizdeki yazıyı okudum bir sürü paket var hem uygun hem yararlı gibi gözüküyor. Şu an hali hazırdaki sitemize bu paketlerden hangisini uygularsak yararı olur? kalıcımıdır? 2 3 ay sonra silinir mi?
örnek olarak : 10 LinkWheel
Gold Paket :
75 farklı forumda, 20 güncel Türkçe blogda tanıtım ve 250 dizine ekleme, 100 RSS dizine ekleme ve 200 imleme hizmetlerini içeren Gold paket 155 TL.
50 Blogspot Tanıtımı
50 Edu Gov Blog Backlink
50 Edu Gov Ziyaretçi Defteri
50 Edu Gov Wiki Backlink
50 Tumblr Tanıtımı
bu işlemlerden hangisi bize yararlı olur? 2015 SEO stratejisini göz önüne alarak cevap verir misiniz lütfen.

Smart Backlink ‘den Hangi Hizmeti Almalıyım? için Yanıtlar

  • admin
    Admin 19 Şubat 2015, 16:16

    Smartbacklink bizim 2-3 yıl önceki bir projemizdi şu an oradaki çalışmaların hiç biri uygulanmamaktadır. Smartbacklink bulunan paketlerimiz siteniz için sadece seçilen paketler uygulanmaktaydı. SEO algoritmaları gereği sürekli olarak çalışmalarımızı revize etmekteyiz. İsterseniz size profesyonel bir şekilde SEO çalışması gerçekleştirebiliriz. https://www.seohocasi.com/seo-danismanligi/ burada bulunan hizmetlerimizden faydalanabilir siteniz için en uygun çalışmayı satan alabilirsiniz. Yapacağımız çalışmalar ile siteniz için hedeflenen kelimelerde her ay düzenli olarak ilerleme garantisi vererek sitenizin ilerlemesini sağlamaktayız. Çalışmalara başlanması halinde ilk hafta sitenizi, sektörünüzü ve rakiplerinizi inceleyerek sitenizin hangi yönü rakiplere göre eksik ise o yöne ağırlık vererek bir çalışma planı oluşturmaktayız.

Cevapla

Smart Backlink ‘den Hangi Hizmeti Almalıyım? Sorusunu Cevapla

Soru Sor Cevapla