SEO Fiyat Hesaplama
SEO Araçları
Diğer Araçlar
Top 10 Yazı
Top 10 Soru
Kitaplar
Top 10 Arama
Sosyal İletişim
SEO Hocası'na Sor

Sizin Yaptığınız SEO Analizi Hakkında

0
Umut İrhan
Umut İrhan
Diğer SEO 5 sene önce 754 Görüntülenme

Merhabalar hocam, sizin bir analizin vardı bunu facebook’ta beğenerek yada google+’da paylaştığımızda yapıyordunuz. O hala aktif mi acaba ? Aktif ise link gönderebilir misiniz bir analiz yaptırmam lazımda eksiklerimi görmem için (: Eğer aktif değilse aşağıdaki siteme kısaca gözünüze takılanları yazabilir misiniz neler eksik vs vs..

Sizin Yaptığınız SEO Analizi Hakkında için Yanıtlar

 • admin
  0
  Admin 3 Ocak 2015, 12:46

  Merhabalar Umut Bey;

  Şuanda ne yazık ki bu kampanyamız aktif değildir. Ancak sizi mağdur etmemek adına sitenizde yer alan önemli hatalardan bir tanesini belirtebilirim.

  Google’ın özellikle son algoritma güncellemelerinde doğal SEO çalışmalarını ön planda tutması, Google’ın bu alandaki çalışmaları ne kadar önemle takip ettiği anlamına gelebilmektedir. Dolayısı ile spam yapacak türden çalışmalar yerine tamamen doğal çalışmalar gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Bu çalışmalar sadece site dışı değil öncelikle site site içi olarak gerçekleştirilmelidir. Örneğin; title’ınızda yer alan “Yabancı Dizi izle, Dizi izle, Yabancı Dizi” kelimesi spam algısı yaratabilecek türde bir yapıdadır. Şöyle ki; “Yabancı Dizi izle” kelimesinin içerisinde zaten “Yabancı Dizi”, “Dizi İzle”, “Yabancı Dizi İzle” kombinasyonları yer almaktadır. Bunun yerine bu yapıyı tekrar etmek spam etkisi yaratabilir. Bu nedenle bu 3 kelime grubuna title’da ayrı ayrı yer vermek yerine en doğru yapı “Yabancı Dizi İzle | Site Adı/Slogan” şeklinde 65 karakteri aşmayacak türde bir yapı kurulabilir.

Cevapla

Sizin Yaptığınız SEO Analizi Hakkında Sorusunu Cevapla

Soru Sor Cevapla