SEO Hocası'na Sor

Sitemizi Kopyalayıp Piyasada Ücretli ve Ücretsiz Dağıtıyorlar

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı
Kopya İçerik 5 sene önce 1061 Görüntülenme

Merhaba,

Sitemizi Html kodları ve tasarımı kopyalamış ve Wa–z olarak piyasada bu SEO için sorun yaratır mı? A Sitem anahtar kelimelerimde 1 sayfada bazıları bir şey olmaz bazıları ise kopya içerikten spama girersin diyorlar.

Ne kadar doğrudur?

İyi günler.

Sitemizi Kopyalayıp Piyasada Ücretli ve Ücretsiz Dağıtıyorlar için Yanıtlar

 • admin
  Admin 22 Şubat 2015, 23:01

  Merhabalar,

  Sitenizin temasını yada tasarımını kopyalayıp farklı sitelerde dağıtılması sizin asıl sitenize zarar vermeyecektir çünkü WordPress ele alınırsa bir tema farklı tasarım ve konseptlerle onlarca site tarafından kullanılıyor. Doğal olarak tasarımsal bir zarar görmeniz mümkün olmayacaktır.

  Diğer taraftan içerikleriniz farklı siteler tarafından kullanılıyorsa ve sizin sitenizden içerikler çalınıyorsa ilk olarak RSS yada ROR ağını kapatmalı, ardından sitenizi hızlı bir şekilde indeksletmelisiniz. Sitenizde kullandığınız yazıları indekslettikten sonra farklı sitelerin kullanması ise sizin sitenize zarar vermeyecektir. Eğer böyle bir durum devam ediyorsa sitenizde kullandığınız makalenin içerisinde kendi ana sayfasına ana anahtar kelime üzerinden link verebilir ve makalenin farklı yerlerinde sitenizin adını kullanabilirsiniz.

  Ek olarak içerik optimizasyon stratejileri blog yazımızı da okumanızı tavsiye ederim. https://www.seohocasi.com/icerik-optimizasyon-stratejileri/

Cevapla

Sitemizi Kopyalayıp Piyasada Ücretli ve Ücretsiz Dağıtıyorlar Sorusunu Cevapla

Sitemizi Kopyalayıp Piyasada Ücretli ve Ücretsiz Dağıtıyorlar ile Benzer SEO Yazıları

Soru Sor Cevapla