SEO Hocası'na Sor

Sitemin içerisinde farklı konularda içerik yayımlasam SEO etkisi olur mu ?

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı
Alakalı İçerik Kontrolü 5 sene önce 739 Görüntülenme

merhaba hocam,

Web sitemi tamamen tekli ürün satışı için hazırladım fakat web sitemde haber, teknoloji haberleri, sağlık, magazin, ekonomi, kültür ve sanat haberleri yayınlıyorum bunun iyi ve kötü yanını öğrenebilir miyim.

Sitemin içerisinde farklı konularda içerik yayımlasam SEO etkisi olur mu ? için Yanıtlar

  • admin
    Admin 15 Haziran 2015, 12:29

    Merhaba Yekta Bey,

    Sitenizde farklı alanlarda haber yayınlamanız özgünlük açısından güzel ancak şöyle bir durum olacak örnek veriyorum siz sitenizde elma satıyorsunuz ama bunun yanı sıra sitenizde müzik dinlemenin faydalarını anlatıyorsunuz doğal olarak elma alacak bir kişinin bu yazılar çok fazla dikkatini çekmeyecektir. Bundan dolayı sitenizde içerik paylaşımı yaparken elmanın faydalarını anlatan elma yediklerinde sağlıklarına olan katkılarını anlatan içerikler girmeniz çok daha verimli olacaktır ve sitenizi ziyaret eden kişilerin sitenizde daha fazla kalmasını ve daha fazla bilgi almasını sağlamış olacaksınız. Google sitenizi ne kadar kullanıcı bazlı ne kadar çok sektörünüzle alakalı içerikler girerseniz o kadar otoriter olursunuz.

    İçeriklerle alakalı daha detaylı bilgiye ulaşmak isterseniz, içerik optimizasyon stratejileri içeriğimiz de okumanızı tavsiye ederim. https://www.seohocasi.com/icerik-optimizasyon-stratejileri/

Cevapla

Sitemin içerisinde farklı konularda içerik yayımlasam SEO etkisi olur mu ? Sorusunu Cevapla

Sitemin içerisinde farklı konularda içerik yayımlasam SEO etkisi olur mu ? ile Benzer SEO Yazıları

Soru Sor Cevapla