SEO Fiyat Hesaplama
SEO Hocası'na Sor

Sitemi Yeni Yapmama Rağmen Arama Sonuçlarında Çıkmıyor

0
Şamil Aytan
Şamil Aytan
Genel 4 sene önce 452 Görüntülenme

İyi günler kolay gelsin,

Üniversite öğrencisiyim bir proje ödevi aldım web tasarım ve SEO analizi hakkında. Web sayfasını tasarladım ve SEO ayarlarını yaptım ama halen daha web sayfasından bi tepki yok sebebi ne olabilir acaba?

Sitemi Yeni Yapmama Rağmen Arama Sonuçlarında Çıkmıyor için Yanıtlar

 • admin
  0
  Admin 19 Mart 2015, 15:40

  Merhabalar,

  Öncelikle sitenizi inceledik, sitenizle ilgili sizlere çözüm üreteceğiz lakin ilk olarak bu tür sorunlarla karşılaştığınızda ne yapmanız gerektiği hakkında bilgi verelim. Sitenizi yeni açtınız, içeriği eklediniz fakat siteniz kendi adında dahi gelmiyorsa site içinde yaptığınız anahtar kelime yoğunluğu, düzensiz yerleştirilen içerikler ve kodsal yoğunluklar sitenizin fark edilmesini geciktirecektir. Bu durumda site içi anahtar kelime yoğunluğunu normal oranlara çekmek, SEO analizindeki kriterleri dikkate alarak düzenleme yapmanız gerekmektedir.

  Ayrıca link çalışması olarak sosyal medyada paylaşımları aktif olarak gerçekleştirmeniz, kaliteli sitelerden link alarak sitenizi güçlendirmeniz gerekmektedir.

  Sitenizdeki problem ise anahtar kelime yoğunluğunun fazla olması, heading etiketlerinin doğru kullanılmaması ve hiç backlink olmayışındandır…

Cevapla

Sitemi Yeni Yapmama Rağmen Arama Sonuçlarında Çıkmıyor Sorusunu Cevapla

Sitemi Yeni Yapmama Rağmen Arama Sonuçlarında Çıkmıyor ile Benzer SEO Yazıları