SEO Fiyat Hesaplama
SEO Hocası Soru Cevap

Sitemi SEO çalışmaları İle Nasıl Yükseltebilirim ?

0
Derya Özdemİr
Derya Özdemİr
Genel 4 sene önce 310 Görüntülenme

Merhabalar,

google da firmama ilk sayfa çalışması yapmak istiyorum.nasıl yapabilirim,yardımcı olabilir misiniz?

SEO Soru Cevap her hafta e-postanızda. Ücretsiz abone olmak için tıklayın.

Sitemi SEO çalışmaları İle Nasıl Yükseltebilirim ? için Yanıtlar

 • admin
  0
  Admin 27 Haziran 2015, 13:24

  Merhaba Derya Hanım,

  SEO çalışmaları emek gerektiren bir çalışma türüdür, SEO uzun vadede kalıcılık adına yapılan sitenizin kazanç sağlaması için iyi bir yatırımdır. Sitenizin farkedilir ve ziyaret edilebilir olması için Google’da üst sıralarda yer alması gereklidir. Sıralamada yükselmesi için ise; site içi sağlığın sorunsuz olması, anahtar kelimenin rekabet düzeyi, rakiplerin yoğun SEO çalışmaları gibi belirgin kriterler baz alınmaktadır. Bu nedenle yükselmek istediğiniz anahtar kelimelerin eğer rekabeti yüksekse, site içerisinde ilgili sayfası yoksa, sayfa içerisindeki yaklaşık 10 adet kritere uymuyorsa, rakipleriniz yoğun çalışma yapıyorken siz çalışma gerçekleştirmiyorsanız sıralamada çıkmayacaktır.

  Ancak site içi yapı düzgün kurulursa, rakipleri baz alarak yaptıkları çalışmaların çok daha üstünde çalışmalar gerçekleştirilirse, site iç aktif tutulursa, blog, sosyal medya gibi platformlarda aktif bulunur ve doğal yöntemlerle çalışmalar gerçekleştirirseniz istediğiniz konumlara gelebilirsiniz.

  Hiç bir şekilde SEO çalışması yapılmadan, sitenizin SEO çalışmalarına verdiği tepki ölçülmeden sayfa yada sıra garantisi verilemez ve tahmin edilemez. Bunun için bir süre çalışma yaparak çalışmanın etkileri ile uygun bir ön görü de bulunabilirsiniz.

Sitemi SEO çalışmaları İle Nasıl Yükseltebilirim ? Sorusunu Cevapla

Sitemi SEO çalışmaları İle Nasıl Yükseltebilirim ? ile Benzer SEO Yazıları

INSTAGRAM
add Takip Et