SEO Fiyat Hesaplama
SEO Araçları
Diğer Araçlar
Top 10 Yazı
Top 10 Soru
Kitaplar
Top 10 Arama
Sosyal İletişim
SEO Hocası'na Sor

Sitem Sıralamadaydı Birden Kayboldu

0
Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı
Google Sıralama Değişimleri 2 sene önce 642 Görüntülenme

Merhaba öncelikle kolay gelsin blogunuzdan ve soru cevap kısmından coğu zaman yazılarınızı okuyorum ve sizi takip ediyorum ve buna göre yapıcaklarımı düzenliyorum.
Ben aslında yazılımcıyım php html css #C kodlaması yapıyorum. Daha önce sitesini yaptığım firma led ekran kelimesinde 43. sıradaydı ben SEO’ya başladıktan sonra Salı’dan itabaren 3 gündür site aramada komple siliniyor sabah oluyor sıralamaya bakıyorum 96 falan gözüküyor bir 113 gözüküyor SEO yapmayı bırakmalı mıyım ? firmanın 2 sitesi vardı biri bahsettiğim gibi 43. sıradaydı diğeri 75 şimdi 2 sitede sıralamada yok. 3 gün içinde bazen 95 120 sırasında bazende hiç gözükmüyor ben mi kötü yapıyorum forum tanıtım yorum backlink falan yapıyorum sorun nedir? anlayamadım karşı firma sıralamaya bakınca çok mahçup olacağım bir çözüm öneriniz var mı ?

Sitem Sıralamadaydı Birden Kayboldu için Yanıtlar

  • Mustafa DURNA
    0
    Mustafa Durna 30 Nisan 2018, 10:23

    Merhabalar, şunu belirtmek isterim sitenizin sıralamadan kaybolması çok normal, her zaman ileriye gitmeyecektir dalgalanma rekabet ve zorluk oldukça bir takım şeyler değişir. Php, html ve diğerlerini kodlamak uğraşmak sadece bir kriterle bitmediği gibi SEO’da zor bir dal, sadece forum tanıtım yorum baclink ve diğer çalışmalar sonucunda ilerlemiyor.

    Bu anlattıklarınıza göre çıkartabileceğim sonuç şu olur, Google Real Time güncellemesinde alınan her backlink kalite durumuna göre artı veya eksi olarak anında tarafınıza yansıyacaktır diye bahsetti, bu sebeple almış olduğunuz kalitesiz ve hiç bir değeri olmayan backlink sizlere zararlı bağlantı olarak dönüşüm yaptıysa bu sitenizin sıralamadan kaybolmasına sebep olmuştur. Zararlı bağlantıları disallow yapınız. Tabi ki şunu da ek olarak belirtmek isterim bu yapmış olduğunuz şey Off Page SEO diye geçer %30 kısmını kaplar asıl çalışmalar On Page SEO üzerinden ilerlemektedir.

Cevapla

Sitem Sıralamadaydı Birden Kayboldu Sorusunu Cevapla

Soru Sor Cevapla