SEO Fiyat Hesaplama
SEO Araçları
Diğer Araçlar
Top 10 Yazı
Top 10 Soru
Kitaplar
Top 10 Arama
Sosyal İletişim
SEO Hocası'na Sor

Sitem Neden DMOZ’a Girmez ve Güncelleme Nasıl Olmalı?

0
Emre Kidir
Emre Kidir
Diğer SEO 5 sene önce 517 Görüntülenme

Sitem neden teknoloji kategorisinde DMOZ’a alınmıyor ve siteme subdomain olarak soru sorma sitesi kursam yararı olur mu? Zararı günde 3-5 soru sorsalar siteye içerik girmesem güncellenmiş sayılır mı ve subdomain mi yoksa ana dizine yeni klasör açarak mi koysam daha fazla faydasını görürüm? Amaç Ana sitenin değerini arttırmak…

Sitem Neden DMOZ’a Girmez ve Güncelleme Nasıl Olmalı? için Yanıtlar

 • admin
  0
  Admin 14 Mayıs 2014, 19:36

  Merhabalar Emre Bey,

  Sitenizi kontrol ettim, teknoloji kısmı için bir uygunluk ne yazık ki yok sitenizde. İkinci olarak sitenizde hosting sorunları var, sitenize giremedim ve cache’den kontrol ettim. Üçüncüsü bir WebMaster olarak Türkçe kullanımınız hem site içerisinde hemde site dışarısında, konuları ve özellikleri atarken ne yazık ki uygun değil. Kişisel sitelere ekleyebilir, şansınızı deneyebilirsiniz.

  Diğer bir konu olarak DMOZ’a sitenizi önerdiğinizde 1 hafta ile 3 ay arasında bir değerlendirme süreci olmaktadır. Bu süreç içerisinde siteniz izlenir, kontrol edilir ve site içerisindeki işlemler takip edilir. Bu takip esnasında sitenizde bir istikrarsızlık varsa ve konuyla ilgili olarak siteniz o kategoriye girmeye yeterli görülmezse bu size bildirilmeden iptal edilir.

  Soru sorma konusuyla ilgili olarak ana sayfanızı soru sorma işlemleri yada buna benzer eklentilerle güncellemek yerine ilk keşfedilecek bilgileri, konuları araştırmaları ve içerik takipleriyle site zenginleştirmelerine zaman ayırmalısınız.

  Ana sitenin değerini arttırmak istiyorsanız bu işlemleri yapabilirsiniz.

Cevapla

Sitem Neden DMOZ’a Girmez ve Güncelleme Nasıl Olmalı? Sorusunu Cevapla

Sitem Neden DMOZ’a Girmez ve Güncelleme Nasıl Olmalı? ile Benzer SEO Yazıları

Soru Sor Cevapla