SEO Fiyat Hesaplama SEO ROI

SEO Sorunuzu Sorun Uzmanlarımız Yanıtlasın

Soru Sorun

Sitem Eski Olsa da Google Sitemi Artık İndexlemiyor

0
Murat Hiçyılmaz
Murat Hiçyılmaz
---- 3 sene önce 48 Görüntülenme

Merhabalar,

15 Aralık 2010’da açtığım şarkı sözleri sitem var. Hep yeni çıkan şarkıları ben yüklediğim için kısa sürede hitimi yükselttim. Günlük tekil ziyaretçi sayım 15-20 bin arasındaydı. 2013 Eylül ayına girmemizle birlikte ziyaretçi sayım birden üçte 2 oranında düştü. Nisan 2014 ortalarında sitem tekrar eski ziyaretçi sayısına geri döndü. O arada yüklediğim bazı yeni şarkı sözlerinde yine en üst sıralarda yer aldım ama 1 Mayıs 2014’te ziyaretçi sayım tekrar büyük oranda düştü. Ne kadar diğer sitelerden önce yeni şarkı sözü yüklediysem de Google tarafından indexlenmiyorum ama Yandex yeni ziyaretçiler gönderiyor.

Ne yapmalıyım?

SEO Hocası Soru Cevap her hafta e-postanızda. Ücretsiz abone olmak için tıklayın.

Sitem Eski Olsa da Google Sitemi Artık İndexlemiyor için Yanıtlar

Sen De Yardımcı Ol!
  • admin
    Admin 23 Şubat 2015, 20:45

    Merhabalar,

    Belirlediğiniz tarihler içerisinde belli bir şekilde güncellenen Google algoritmaları minor yada büyük bir şekilde güncellenmiş olabilir. Sitenizin hitinin aniden düşmesi sitenizde kritik bir nokta olduğunu yada yanlış olduğunu belirtmektedir.

    Eğer sitenizde indekslenmeme problemi varsa bu konuda sizlere http://www.SEOhocasi.com/hizli-indexlenme-icin-inanilmaz-ipuclari/ adresindeki makalemizi okumanızı tavsiye etmekteyiz. Ayrıca düzenli bir şekilde güncellenen site haritaları ile sitenizin indeks hızının artışını bariz bir şekilde görebilirsiniz.

Sitem Eski Olsa da Google Sitemi Artık İndexlemiyor Sorusunu Cevapla

SEO Hocası Instagram
SEO Hocası Instagram @seohocasi
SEO Hocası Türkiye'nin en büyük SEO Komünitesi 👍🏼
X