SEO Fiyat Hesaplama
SEO Araçları
Diğer Araçlar
Top 10 Yazı
Top 10 Soru
Kitaplar
Top 10 Arama
Sosyal İletişim
SEO Hocası'na Sor

Sitem Eski Olsa da Google Sitemi Artık İndexlemiyor

0
Murat Hiçyılmaz
Murat Hiçyılmaz
Index Kontrolü 5 sene önce 545 Görüntülenme

Merhabalar,

15 Aralık 2010’da açtığım şarkı sözleri sitem var. Hep yeni çıkan şarkıları ben yüklediğim için kısa sürede hitimi yükselttim. Günlük tekil ziyaretçi sayım 15-20 bin arasındaydı. 2013 Eylül ayına girmemizle birlikte ziyaretçi sayım birden üçte 2 oranında düştü. Nisan 2014 ortalarında sitem tekrar eski ziyaretçi sayısına geri döndü. O arada yüklediğim bazı yeni şarkı sözlerinde yine en üst sıralarda yer aldım ama 1 Mayıs 2014’te ziyaretçi sayım tekrar büyük oranda düştü. Ne kadar diğer sitelerden önce yeni şarkı sözü yüklediysem de Google tarafından indexlenmiyorum ama Yandex yeni ziyaretçiler gönderiyor.

Ne yapmalıyım?

Sitem Eski Olsa da Google Sitemi Artık İndexlemiyor için Yanıtlar

 • admin
  0
  Admin 23 Şubat 2015, 20:45

  Merhabalar,

  Belirlediğiniz tarihler içerisinde belli bir şekilde güncellenen Google algoritmaları minor yada büyük bir şekilde güncellenmiş olabilir. Sitenizin hitinin aniden düşmesi sitenizde kritik bir nokta olduğunu yada yanlış olduğunu belirtmektedir.

  Eğer sitenizde indekslenmeme problemi varsa bu konuda sizlere http://www.SEOhocasi.com/hizli-indexlenme-icin-inanilmaz-ipuclari/ adresindeki makalemizi okumanızı tavsiye etmekteyiz. Ayrıca düzenli bir şekilde güncellenen site haritaları ile sitenizin indeks hızının artışını bariz bir şekilde görebilirsiniz.

Cevapla

Sitem Eski Olsa da Google Sitemi Artık İndexlemiyor Sorusunu Cevapla

Sitem Eski Olsa da Google Sitemi Artık İndexlemiyor ile Benzer SEO Yazıları

Soru Sor Cevapla