SEO Fiyat Hesaplama
SEO Araçları
Diğer Araçlar
Top 10 Yazı
Top 10 Soru
Kitaplar
Top 10 Arama
Sosyal İletişim
SEO Hocası'na Sor

Sitelere Eklenen Görsellerin SEO Uyumu

0
Talatcan Uysal
Talatcan Uysal
Resimleri Optimize Etme 5 sene önce 584 Görüntülenme

Merhabalar. Öncelikle kitaplarınızı başlangıç seviyeleri için çok başarılı buldum başarılarınızın devamını diliyorum. Sitelerimize yüklediğimiz fotoğrafların ilk kez kendimiz yüklemişiz gibi meta tag lerini nasıl değiştirebiliriz? Sadece F2 yle isimlerini değiştirmek veya Photoshop la oynamak yeterli midir? Örneğin x sitesi fotoğraf ekliyor. Siz oradan fotoğrafı alıp y sitesinde yayınlıyorsunuz. Ama x sitesinin fotoğraf üzerindeki kodları yerine y sitesinin kodlarını koyuyoruz. Nasıl yapılacağı hakkında bilgi verirseniz sevinirim. Teşekkür ederim…

Sitelere Eklenen Görsellerin SEO Uyumu için Yanıtlar

 • admin
  0
  Admin 17 Haziran 2014, 10:50

  Merhabalar,

  Yeni siteler için eklediğiniz görsel konusunda sitenizde aynı görseli kullanabilirsiniz. Bunun için ister isim değiştirin, isterseniz photoshop ile istediğiniz boyutlara yada çeşide getirin görselin aynısı farklı bir sitede de bulunduğu için sitenize bir etkide bulunmayacaktır.

  Bu konuda siz içerikte geçen konuyla alakalı bir anahtar kelime, doğru bir etiket yapısı ve görsele uygun içerikleri doğru bir şekilde seçerseniz sitenize kalitesi daha fazla olacaktır.

Cevapla

Sitelere Eklenen Görsellerin SEO Uyumu Sorusunu Cevapla

Soru Sor Cevapla