SEO Fiyat Hesaplama
SEO Araçları
Diğer Araçlar
Top 10 Yazı
Top 10 Soru
Kitaplar
Top 10 Arama
Sosyal İletişim
SEO Hocası'na Sor

Site İçi SEO Analizi Puanı Nasıl Hesaplanır ?

0
Hamza
Hamza
Genel 4 sene önce 608 Görüntülenme

Merhaba,

www.SEOhocasi.com/SEO-analiz/ Adresinde Kendi siteniz olan http://www.SEOhocasi.com/ SEO puanı 70 olarak gözükmektedir. Bu değer nasıl ortaya çıkmaktadır. ?

Site İçi SEO Analizi Puanı Nasıl Hesaplanır ? için Yanıtlar

 • Özgür Aksoy
  0
  özgür Aksoy 31 Ağustos 2015, 12:20

  Merhabalar,

  SEO puanı tam olarak site içi SEO kalitesini hesaplamakta ve sitenizi daha iyileştirebilmek adına yapılması gereken bildirimleri barındırmaktadır. Site içi SEO kalitesi güçlü olan bir site de Google arama sonuçlarında ve SEO çalışmalarında daha iyi tepki göstermektedir. Ayrıca site içi SEO sadece puan açısından değil, ziyaretçilerinize daha iyi bir sayfa sunabilmesi açısından da önemlidir.

  SEO Hocası hem site içi olarak hemde site dışı olarak oldukça güçlü bir yapıya sahip ve yıllardır 1. sırada yer almaktadır. Analiz sitenin genelini değil sadece anasayfayı analiz etmektedir. SEO hocasında tespit edilen hatalar tasarımsal olarak ufak hatalardır ve sıralamayı doğrudan etkilemeyen hatalar olduğu için bu sonuç çıkmaktadır.

  Sitenizin analizi için kullanmanız gereken bir çok araç bulunmaktadır. SEO hocasında bulunan site içi SEO analizi sadece analizlerden bir tanesidir. Bunun dışında aşağıdaki araçlarımı kullanabilirsiniz.

  http://www.SEOhocasi.com/SEO-araclari/

  Daha önce hazırlamış olduğumuz 24 analiz sitesi makalemizi okuyabilirsiniz http://www.SEOhocasi.com/toplam-24-SEO-analiz-siteleri-araclari-2/

Cevapla

Site İçi SEO Analizi Puanı Nasıl Hesaplanır ? Sorusunu Cevapla

Soru Sor Cevapla