SEO Fiyat Hesaplama
SEO Hocası Soru Cevap

SEOhocasi.com Adresinizden Nasıl Backlink Alabiliriz ?

0
Zafer Çağlayanlar
Zafer Çağlayanlar
Link İnşaası 5 sene önce 448 Görüntülenme

Merhabalar ; Siteniz üzerinden nasıl backlink alabiliriz ? Yorum kısmına yazdığımızda backlink almış oluyormuyuz ? Ve burada kalan web sitemizin linkini 2 3 gün sonra siliyormusunuz ? yorumlarda ilk link çıkışı oluyor sonra kaldırılıyor.
BU konuda nasıl bir çalışma izlemeliyiz. Ve yararlı gördüğünüz yorum ve user kullanıcı sitelerden link almalımıyız alacaksak bunlar nerelerden olmalıdır bunla ilgili bir yazınız varmıdır bize örnek olacak. direk olarak gidin şuralara yorum ekleyin ve ya şu sitelerden kullanıcı kısmından link alın diye tavsiye edeceğiniz siteler varmıdır.
Önemli Sorum : sizden nasıl link alabiliriz.
Teşekkürler İyi Çalışmalar.

SEOhocasi.com Adresinizden Nasıl Backlink Alabiliriz ? için Yanıtlar

  • admin
    0
    Admin 3 Aralık 2014, 14:59

    Merhaba Zafer Bey,

    SEOhocasi.com olarak link elde etmek amacıyla yapılan yorumlara ya onay vermiyor ya da linksiz onay veriyoruz. SEOhocasi.com veya farklı kaliteli bir siteden link almaktan ziyade, kendi sektörünüzdeki veya farklı sektörle ilgili de olsa kendi sektörünüzle ilgili yazmış olduğu bir makale içerisinden link almanız daha faydalı olacaktır. Bunun için de yorum backlinkleri önerebiliriz. Link almak istediğiniz yazıyı gerçek bir eleştirel şekilde yorum bırakarak yorum içerisinde kendi sitenizde atıfta bulunmanız daha doğal ve doğru olacaktır. Tabi ki site adresi bölümünden de link alınabilir ancak anahtar kelime üzerinden link verilmemiş yapıyı daha fazla önermekteyiz. http://www.SEOhocasi.com/backlink-olusturucu/ üzerinden kendi anahtar kelimelerinizle ilgili forum ve bloglardan linkler elde etmeye çalışmanız oldukça verimli bir SEO çalışması olacaktır.

SEOhocasi.com Adresinizden Nasıl Backlink Alabiliriz ? Sorusunu Cevapla