SEO Fiyat Hesaplama
SEO Hocası Soru Cevap

SEO Uyumlu Websitesi Nasıl Yaparım?

0
Forumcia
Forumcia
Diğer 5 sene önce 405 Görüntülenme

Merhabalar
Sitem anlayacağınız üzere profesyonel olmayan bir sitedir. Biz bu siteyi kendi imkanlarımızla hazırladık ve kullanmaya çalışıyoruz. Sizden sitem için bir düzenleme ve SEO ayarlarının yapılması için ne yapmalıyım. Bu konuda neler yapılabilir. Görüş ve önerilerinizi bekliyorum…

SEO Soru Cevap her hafta e-postanızda. Ücretsiz abone olmak için tıklayın.

SEO Uyumlu Websitesi Nasıl Yaparım? için Yanıtlar

 • admin
  0
  Admin 4 Mayıs 2014, 08:48

  Merhabalar,

  Sitenizin var olan tasarımı konusunda görsellik ve içerik sağlamak, ziyaretçilerinize daha güzel bilgiler veren içerikler sağlamak ve bu konuda yeni nesil SEO işlemlerini kontrol etmek size SEO Puanı adına büyük faydalar sağlayacaktır.

  Sitenizin SEO ayarlarını yapmak için öncelikle eşsiz bir title, description ve keywords ayarlayarak Google’da gezinen kullanıcılara dikkat çekici başlıklar ve içerikler sunmalısınız. Küçük ve sıkıştırılmış optimizasyonlu resimler kullanmalı, bu kullanımlarla çok ağırlaştırılmamış sitenizde optimizasyon adına gereksiz kodlardan ve Javascript kodlardan uzak durmalısınız.

  Sitenizin içeriğini ve sağlığını kontrol etmek için http://www.SEOhocasi.com/SEO/ adresindeki SEO analiz aracını kullanabilirsiniz.

SEO Uyumlu Websitesi Nasıl Yaparım? Sorusunu Cevapla

SEO Uyumlu Websitesi Nasıl Yaparım? ile Benzer SEO Yazıları

INSTAGRAM
add Takip Et