SEO Fiyat Hesaplama
SEO Hocası Soru Cevap

SEO uyumlu link yapısı

0
Serkan Akçay
Serkan Akçay
URL Yapısı 4 sene önce 376 Görüntülenme

Merhaba Hocam,

siteadi.com şekline ‘saksı’ kelimesine çalışıyorum herhangi kategoriye değil.Önümdeki rakiplerin hepsi siteadi.com/kategori/urun vs türevlerinde ama benim sitemde sadece SAKSI var başka hiç birşey yok.O yüzden ana domaine saksı kelimesini seçtim,ilk 3. sıraya gelsem yeter dedim ama ilk sayfanın sonunda kalıyorum 10-9 gibi.Mudo e ticaret sitesi aylardır sırada yoktu.Şuan 3. sıraya geldi ve siteadi.com/kategori şeklinde bir url yapıları var.

Şunu soruyorum; kelime 6 aylık çalışma gerektiriyor benim o kadar zamanım yok. 2 ayım var, ben nasıl bu link yapısına geçerim ilk 3 e girerim ve siteadi.com/kategoriye çalışsam daha hızlı olur mu? Yani bana kısa dönemde uzun vadeli kalıcı bir çözüm lazım

SEO uyumlu link yapısı için Yanıtlar

  • admin
    0
    Admin 27 Mart 2015, 13:42

    Merhaba,

    Eğer ana domaininz güçlü bir domain ise domain.com/kategori şeklinde bir hiyararşi oluşturup bu kategorilere göre kelime çalışması yapmak daha mantıklıdır. Güçlü bir domainin yeni açılan sayfaları tıpkı Mudo’da olduğu gibi çok daha hızlı yükseliş göstermektedir. Eğer sizde domain.com/saksı şeklinde sayfa açıp bu sayfa üzerinden SEO çalışması yaparsanız daha hızlı sonuçlar elde edebilirsiniz.

SEO uyumlu link yapısı Sorusunu Cevapla

SEO uyumlu link yapısı ile Benzer SEO Yazıları