SEO Fiyat Hesaplama
SEO Araçları
Diğer Araçlar
Top 10 Yazı
Top 10 Soru
Kitaplar
Top 10 Arama
Sosyal İletişim
SEO Hocası'na Sor

SEO uyumlu link yapısı nasıl oluşturulmalıdır ?

0
Deniz Demirci
Deniz Demirci
URL Yapısı 4 sene önce 681 Görüntülenme

Merhaba,

Link yapısı nasıl oluşturulmalıdır. ? Google Dostu bir script nasıl olmalı ? Bİr site nasıl yapılmalı ?

SEO uyumlu link yapısı nasıl oluşturulmalıdır ? için Yanıtlar

 • Özgür Aksoy
  0
  özgür Aksoy 31 Ağustos 2015, 12:46

  Merhabalar,

  Belirtilen SEO kritelerine uygun url yapısı oluştururken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta anahtar kelimelerinizin url de yer almasıdır. Sitenizin url yapıları ne kadar SEO uyumlu olursa sitenizin ilerlemesi süreci çok daha hızlı olacaktır. Herhangi bir anahtar kelime üzerinden örnek verecek olursak örneğin bir e-ticaret siteniz var ve bu sitede meyve satışı gerçekleştiriyorsunuz armut anahtar kelimesini ele aldığımızda olması gereken url yapısı siteisminiz.com/armut olması gerekir. SEO link yapısı ile alakalı detaylı bilgi için http://www.SEOhocasi.com/SEO-link-yapisi/ buradaki makalemizi okumanızı öneririm.

  Linklerin anahtar kelimelerle ne kadar ilişkili olduğunu görmek için link uyum kontrolü aracımızı kullanabilirsiniz. http://www.SEOhocasi.com/link-uyum-kontrolu/ . Bu sayede en iyi verimi elde etmek için en gerekli kriterlerin ne derece doğru olduğunu daha kolay kontrol edebiliyoruz..

  Siteniz için script kullanmanızda her hangi bir sorun olmayacaktır. Burada önemli olan site içi SEO kalitesinin oluşturulmasıdır.

Cevapla

SEO uyumlu link yapısı nasıl oluşturulmalıdır ? Sorusunu Cevapla

Soru Sor Cevapla