SEO Hocası'na Sor

SEO ile ilgili yazılar

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı
Tanıtım Yazısı 6 sene önce 802 Görüntülenme

SEO ile ilgili yazılar öngörümüdür yani bir tahmin midir? Yani Google’da çalışmıyorsanız Algoritmaya da sızmadıysanız yazılanlar ya tahmin ya da İngilizce makalelerden çeviri.

SEO ile ilgili yazılar için Yanıtlar

 • Kaan Gülten
  Kaan Gülten 11 Temmuz 2015, 12:12

  Merhaba Mustafa Bey,

  Öncelikle bizim tüm SEO makalelerimiz tamamıyla elde ettiğimiz deneyimlere göre yazılmaktadır. Yani bir Ar-Ge çalışması sonuçlarıdır. Yaptığımız yüzlerce SEO çalışması, hangi çalışmaların ne derece sonuç verdiğiniz ortaya koymaktadır ve buna göre de biz değerlendirmelerimizi kaleme almaktayız. Aynı şekilde İngilizce tüm makaleler de bu yaklaşımla oluşturulmaktadır. Sizin düşüncenize göre İngilizce tüm SEO makaleleri Google’da çalışanlar tarafından veya algoritmayı yazanlar tarafından mı yazılıyor?

  Biz SEO Hocası olarak Türkiye’de Ar-Ge departmanı bulunan ve bu anlamda en doğru, etik ve kalıcı teknikleri geliştiren tek firmayız. Yaptığımız çalışmaları, konferans ve eğitimlerimizi daha yakından inceleyerek bu yöndeki çalışma mantığımızı çok daha net görebilirsiniz.

  Ayrıca sorunuzla ilişkili olabileceğini düşündüğümüz aşağıdaki konuyu da mutlaka okumanızı öneririm.

  https://www.seohocasi.com/seo-gelistirme/
  Google’ın amacı, site ile ilgili ticari veya manevi hiçbir bağı olmayan kişilerin paylaşım ve önermelerine göre kullanıcılar tarafından en beğenilen site ve sayfaları tespit etmektir. Bu tespite dayanarak da aranan kelime ile ilgili en uygun sonucu listelemektir.

Cevapla

SEO ile ilgili yazılar Sorusunu Cevapla

Soru Sor Cevapla