SEO Fiyat Hesaplama
SEO Hocası Soru Cevap

SEO Hocası WordPress Teması Kalıcı Bağlantı Hatasının Çözümü

0
Hasan Şahin
Hasan Şahin
Wordpress SEO 4 sene önce 533 Görüntülenme

Merabalar değerli SEOhocası ailesi.

Ben sizin SEO uyumlu wordpress temanızı kullanıyorum fakat kalıcı bağlantı ayarlarını %postname%.html olarak yaptığımda kategoride aşağıdaki gibi bir hata alıyorum bunu nasıl düzeltebilirim acaba? İnternetten araştırma yaptım .htaccess dosyası ile alakalı diyor .htaccess dosyasına gerekli kodları ekledim ve dosya iznini verip kalıcı bağlantı ayarlarını güncelledim sorun diğer temalarda olmuyor fakat SEOhocasi temasına geçiş yaptığımda Not Found Hatası alıyorum.

SEO Hocası WordPress Teması Kalıcı Bağlantı Hatasının Çözümü için Yanıtlar

 • admin
  0
  Admin 8 Haziran 2015, 14:19

  Merhabalar,

  SEO Hocası teması kontrol edildiğinde bu tür bir hata ile karşılaşılmamıştır. Buradaki durum sitenizin subdomain üzerine kurulu olduğu sistemde bir database dosyası üzerinde yapılandırdığı karmaşık dosyalardan dolayı sorun sitenizde görülmüştür.

  Kalıcı bağlantı yapılarını ise SEO Hocası olarak siteisminiz.com/yazi-adi/ olarak tavsiye etmekteyiz. Bu tür bağlantılar ile sitenizdeki var olan yapıyı çok basit bir şekilde kurallı hale getirebilirsiniz. Sonda eklenen harici “.html” yapısı ise kısa bir süre önce etkisi tam olarak kaldırılmış yapıları temsil etmektedir. Ayrıca kural uzatmasına da gerek yoktur.

  Kalıcı bağlantı ayarlarının bu şekilde olmasını istiyorsanız da kategorileriniz ve etiketleriniz için ayrı bir isim belirtebilir, menüyü de düzenlediğiniz şekilde biçimlendirebilirsiniz.

SEO Hocası WordPress Teması Kalıcı Bağlantı Hatasının Çözümü Sorusunu Cevapla

SEO Hocası WordPress Teması Kalıcı Bağlantı Hatasının Çözümü ile Benzer SEO Yazıları