SEO Fiyat Hesaplama
SEO Araçları
Diğer Araçlar
Top 10 Yazı
Top 10 Soru
Kitaplar
Top 10 Arama
Sosyal İletişim
SEO Hocası'na Sor

SEO Analizi Ne Demek?

0
Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı
SEO Tools 3 ay önce 173 Görüntülenme

Merhaba, yerel işletmem için bir web sitem var. Kendi imalatımız olan ürünlerle ilgili tarifleri, müşteri mmemnuniyetlerini, fotoğrafları paylaşıyorum. Bölgemde benimle aynı sektördeki diğer yerel işletme web siteleri benim üst sıramda yer alıyorlar. Dün bir arkadaşım geldi ve sana "SEO Analizi" yapalım dedi ömrümde ilk defa duymuştum. Bazı sitelere girerek bazı sonuçlar çıkardı ve sitemin SEO açısından çok başarısız olduğunu söyledi.

SEO Analizi Nedir? Sitemin eksiklerini görebilmek için hangi SEO Analizlerini yapmam gerekiyor. SEO Analizi için hangi araçları kullanabilirim?

Katkılarınız için şimdiden teşekkürler…

SEO Analizi Ne Demek? için Yanıtlar

 • Behzat Ç
  0
  Behzat ç 2 Ağustos 2019, 12:10

  SEO analizi, web sitenizin arama motorları tarafından belirlenen kriterlere olan uygunluğunu pek çok farklı açıdan görmek için yapılan incelemelerin tamamıdır. SEO analizi ile web sitenizin üç boyutlu bir fotoğrafı çekilip, SEO uzmanları tarafından bu fotoğraf her bir uzman tarafından incelenir ve ardından sitenizdeki hatalar ortaya çıkarılır. Buna göre tedavi protokolü diyebileceğimiz bir iyileştirme listesi sunulur.

  SEO Analizi için hangi araçları kullanabilirim? sorunuza cevap olarak ise seohocasi.com’daki Gelişmiş SEO Analizi aracını tavsiye ediyorum. Web sitenizle alakalı size pek çok bilgi ve fikir verecektir.

  Link: https://www.seohocasi.com/seo-analiz/

Cevapla

SEO Analizi Ne Demek? Sorusunu Cevapla

Soru Sor Cevapla