SEO Fiyat Hesaplama
SEO Araçları
Diğer Araçlar
Top 10 Yazı
Top 10 Soru
Kitaplar
Top 10 Arama
Sosyal İletişim
SEO Hocası'na Sor

SEO Analiz Scripti

0
Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı
SEO Tools 2 ay önce 260 Görüntülenme

Merhaba, web sitelerimizin SEO uyumluluğunu farklı yönlerden tespit eden araçlar olduğunu biliyorum. SEO analiz scripti sayesinde web sitemize nasıl bir analiz yapabiliriz bu konuyu açıklar mısınız?

SEO Analiz Scripti için Yanıtlar

 • Ökkeş Ç.
  0
  ökkeş ç. 15 Ağustos 2019, 17:42

  SEO analiz diye tabir ettiğimiz konu herhangi bir web sitesinin SEO açısından durumunu öğrenmek için kullanılır. SEO analizleri site içi analizler ve site dışı analizler olmak üzere iki kola ayrılır. SEO analiz scripti php kodlama dili ile yazılır, site içi ve site dışı SEO kriterlerini baz alarak web sitenizi google’nin gözünden inceleyerek size SEO puanı sunar. Doğru ve yanlış yaptığınız çalışmalarınızı bu analiz sonucuna göre inceleyerek hatalarınızı giderebilir ve daha yüksek SEO puanına sahip olabilirsiniz.

  SEO Hocasının uzmanları tarafından hazırlanmış SEO analiz script kullanılabilir.

  SEO Studio – Tools for Search Engine Optimization
  Bu SEO analiz script ile bütün backlinklerinizi kontrol edebilir, rekabet oranını öğrenebilir, örümcek önizleme yapabilir, anahtar kelimelerinizi öğrenebilir ve daha bunun gibi bir çok araç üzerinden gerekli incelemelerinizi yapabilirsiniz. Diğer SEO analiz php scriptlerine göre daha detaylı bilgiler sunmaktadır.

  SEO Analyzer Script
  Bu SEO analiz script ile web sitenizin ön izleme görselini, domain ve hosting bilgilerini, Alexa durumunu, sosyal paylaşım oranlarınızı, google, yahoo ve bing arama motorlarının backlink sayısını, dizin durumunuzu kontrol edebilirsiniz. SEO studio kadar kapsamlı analiz sunmasa da sosyal ağ durumunu kontrol edebiliyor olması onu diğer scriptlerden ayırıyor.Günümüzde artık neredeyse sosyal medyanın SEO üzerindeki etkisini bilmeyen kalmamıştır.

Cevapla

SEO Analiz Scripti Sorusunu Cevapla

Soru Sor Cevapla