SEO Fiyat Hesaplama
SEO Hocası'na Sor

SEO Analiz Ölçümü

0
Mehmet
Mehmet
Google Analytics 5 sene önce 497 Görüntülenme

Merhaba Sayın Hocam SEO Analiz Proğramında sitemin SEOsunu ölçtümde örneğin html versiyonu html5 kullandığım halde yeşil renkte göstermiyor, meta başlık, ve heading’tede 404 gösteriyor, Google analytics kulladığım halde kullanılmamış diyor html dil etiketi kulladığım halde kullanılmamış diyor, conanical etiketi kullandığım halde kullanılmamış diyor, robot.txt dosyası kullanmadığım halde kullanılmış diyor sayın hocam sanırım proğramda sıkıntı olmuş önceleri böyle olmuyordu rica etsem 1 ilgilenebilirmisiniz örnek linklerde verebilirim http://www.fekaf.com/okeyfekaf.html ,
http://www.fekaf.com/tavlafekaf.html

SEO Analiz Ölçümü için Yanıtlar

 • admin
  0
  Admin 26 Kasım 2014, 15:56

  Merhabalar;

  SEO analiz ölçme veya diğer toollar, yoğun kullanıldığından yada yazılımsal hatalardan dolayı yanlış sonuçlar gösterebilmektedir. Bu nedenle analiz verilerine güvenip birebir şekilde bu hataları kabul etmek yerine, her zaman manuel olarak kontrol edip check etmeniz gerekmektedir. Bu durum neredeyse online olarak kullanılan tüm toollarda geçerli olmaktadır.

  Bazı durumlarda ise sitenizin ana sayfası baz alınmaktadır. Şu anda site adresiniz açılmadığı için, sistem tüm kriterleri test edemeyecek ve size yanlış sonuçlar gösterecektir.

Cevapla

SEO Analiz Ölçümü Sorusunu Cevapla