SEO Fiyat Hesaplama
SEO Hocası Soru Cevap

Sayfa İçerisinde Makale Kullanımının Faydaları Nedir?

0
Zafer Yıldız
Zafer Yıldız
Zayıf İçerikli Sayfalar 4 sene önce 522 Görüntülenme

Merhaba. Rakiplerimin hepsi sayfalarının altına uzunca makaleler yazıp sık sık keywordleri içinde geçirmiş. Tasarım açısından pekte iyi durmadığı için ben onlar gibi yapmadım fakat birkaç yerde daha aynı yöntemi gördüm. Şimdi ise fayda getirir mi diye düşünüyorum. Sayfalardaki bu yazılar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Sayfa İçerisinde Makale Kullanımının Faydaları Nedir? için Yanıtlar

 • Erhan Kolci
  0
  Erhan Kolci 3 Eylül 2015, 08:43

  Merhabalar Zafer Bey;

  SEO’da sayfa içi makale olmasının oldukça önemli bir yeri ve katkısı bulunmaktadır. Sayfanın kodsal açısından olduğu kadar içerik açısından da zengin olması önemli bir etkendir. Çünkü sitenizin Google nezdinde kullanıcılara güncel bilgi veren, faydalı bir site olarak görülmesi gerekir. Bunu da en doğru ve etkili olarak sayfa içi makale kullanımı ile gerçekleştirebilirsiniz.

  Yazılacak olan bu makalenin içerisinde anahtar kelimelerinizin belirli oranlarda yer alması da oldukça önemlidir. Önerilen yapı ise sayfa içerisinde 150-200 kelimelik bir içerik yazısı ve bu yazının içerisinde 3-4 oranında anahtar kelimenin yer alması gerekmektedir. Anahtar kelimenin bu yazı içerisine iyi şekilde dağıtılması da oldukça önemlidir. Fayda konusunda katkı sağlayacağı gözardı edilmemelidir. Siteniz için oldukça katkı sağlayacaktır. Siz de ideal ve uygun yapıda sayfalarınıza bu şekilde içerikler girdiğinizde sıralamalardaki etkiyi görebilirsiniz.

Sayfa İçerisinde Makale Kullanımının Faydaları Nedir? Sorusunu Cevapla

Sayfa İçerisinde Makale Kullanımının Faydaları Nedir? ile Benzer SEO Yazıları