SEO Hocası'na Sor

Sadece E-Ticaret Sektörüne Özel SEO Çalışması Var Mıdır?

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı
Link İnşaası 5 sene önce 811 Görüntülenme

Merhaba, sorum biraz ilginç olabilir ama ben de tam bilmediğim için elimden geldiğince kelimelere dökmeye çalışacağım. E-ticaret siteleri için sadece ayakkabı, gümüş ve tekstil sektörüne özel bir SEO çalışması var mıdır? Birkaç gün önce bu işlerle ilgilenen bir arkadaşımız bu tarz bir şey söylemişti ve sadece bu 3 sektöre özel olduğunu söyledi. Sizin bir bilginiz var mı acaba? Kendisi ne olduğu hakkında bir fikir vermedi ancak sitem için yapıldığı taktirde fark yaratacağını söyledi.

Sadece E-Ticaret Sektörüne Özel SEO Çalışması Var Mıdır? için Yanıtlar

  • Erhan Kolci
    Erhan Kolci 5 Ekim 2015, 15:13

    Merhabalar Ömer bey;

    Ayakkabı, gümüş ve tekstil olarak sektörleri ayırmamak gerekir. Her sitenin olduğu gibi her sektörün özel olarak incelenmesi gerekir. Sektör ve rakipler incelenip rakip odaklı çalışmalar yapmak ve o yönde sitenize SEO çalışmalarını planlamalısınız.

    Her sitenin çalışma ihtiyacı farklı olabilmektedir. Dolayısı ile sektör sektör ayırmak yerine her sektöre ait siteler için ayrı ayrı analizler ve araştırmalar yaparak çalışmalar uygulamak gerekir. Çalışmalarınızı her zaman bu şekilde yapınız. Paket çalışmalardan uzak durunuz.

Cevapla

Sadece E-Ticaret Sektörüne Özel SEO Çalışması Var Mıdır? Sorusunu Cevapla

Sadece E-Ticaret Sektörüne Özel SEO Çalışması Var Mıdır? ile Benzer SEO Yazıları

Soru Sor Cevapla