SEO Hocası'na Sor

robots.txt ve sitemap.xml Sitemde Görünmüyor

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı
Robots.txt 6 sene önce 1044 Görüntülenme

Sitenizden SEO analizi yaptığımda Robots.txt ve Sitemap.xml yok şeklinde bir sonuç çıktı. Oysa ki her ikisi de var. Buna sebep olan şey nedir yardımcı olabilir misiniz? Teşekkürler.

robots.txt ve sitemap.xml Sitemde Görünmüyor için Yanıtlar

 • admin
  Admin 26 Mayıs 2014, 07:27

  Merhabalar,

  Fuub.Net üzerindeki SEO Analiz aracı yazılım ekibimiz tarafından incelenmektedir. Kısa süre sonra çözüm üretilecektir. Konuyla ilgili düzenlemeler ve yapılandırma çalışmaları başlamıştır.

 • Tayfun
  Tayfun 26 Mayıs 2014, 06:51

  Merhaba, haklısınız tekrar kontrol ettiğimde sorun yoktu ama şimdi fark ettim ki robots ve sitemap fuub.net sitesi üzerinden yaptığım SEO analizinde çıkmıyor. Bu iki sitenin analiz sonuçları hep aynı çıkardı. Şuan sonuçlar farklı. Fuub.net te bir hata olmalı.

 • admin
  Admin 22 Mayıs 2014, 08:14

  Merhabalar,

  Tarafımızdan gerçekleştirdiğimiz kontroller sonucunda herhangi bir soruna rastlamadık. Farklı site adresleri ve özel oluşturulan sayfaları denedik, herhangi bir sorun bulunamamıştır.

  Yeniden kontrol etmek için http://www.seohocasi.com/seo/ sayfasındaki SEO Analiz sayfasına girerek tekrar test edebilirsiniz. Ayrıca site adresinizi tekrardan test ettik ve herhangi bir sorun görünmemiştir.

Cevapla

robots.txt ve sitemap.xml Sitemde Görünmüyor Sorusunu Cevapla

robots.txt ve sitemap.xml Sitemde Görünmüyor ile Benzer SEO Yazıları

Soru Sor Cevapla