SEO Fiyat Hesaplama
SEO Hocası Soru Cevap

Rent A Car firmalarına SEO Çalışması Nasıl Yapılmalıdır ?

0
Rent A Car Seo
Rent A Car Seo
Sektörel SEO Çalışması 4 sene önce 449 Görüntülenme

Merhabalar ; Rent A Car SEO hakkında bilgi almak isterim. Genel olarak bu işi yapan kurumsal firmalar veya işi iyi yapanlar sizinle çalışıyor. Antalya da ortak kelimelerimizde ilk 4 de olan firma içerisinde sizlerle çalışmakta olan varmıdır? Bu firmalar bu başarısını size mi bağlıdır ? Ayrıca o rakiplerimizi incelediğimizde sürekli haber sitelerinden tanıtım yazısı tarzında yazılar alınmış bu şekilde çalışmak zararlımıdır ? Sürekli tanıtım yazısı almak yerine firma rehberlerine kayıt yaptırsalar, forum sitelerinde yazı yayınlatsalar daha yararlı olmaz mı link çeşitliliği açısından ? Ayrıca yeni açıulan WP sayfasında hemen bu çalışmak istediğimiz ana siteye link çıkışı yapmak normal midir ? yararlımıdır zararı olur mu ? örnek : bir blogda 10.02.2015 tarihinde açmış hemen içinden yazı yazmış ve ana sitesine link çıkışı yapmış. bu şekilde bir yerine 4 5 tane daha wp sayfa açsa aynı sekılde lınk cıkısı yapsa sorun olur mu ? saygılar selamlar Umarım ilk 5 de sizinle çalışanlar vardır 😉

Rent A Car firmalarına SEO Çalışması Nasıl Yapılmalıdır ? için Yanıtlar

 • admin
  0
  Admin 12 Şubat 2015, 14:15

  Merhaba,

  Antalya Rent A Car kelimesinde ilk 5 ‘de olan çalışma yaptığımız siteler mevcuttur. Çalışma sözleşme gereği site isimlerini veremiyoruz. Daha önce bu kelimede sıralamada dahi olmayan firmalar şuan ilk 5 içerisindedir. Çalışmanın büyük bir katkısı yaptığımız çalışmalardan kaynaklanmaktadır bu konuda hem kendimize hemde çalışmalarımıza oldukça güvenmekteyiz. SEO çalışmaları sadece site dışı yapılan çalışmalardan oluşmamaktadır. SEO çalışmalarında %40 site içi SEO ve %60 site dışı SEO çalışmaları ile yapılmaktadır. SEO çalışmalarında en önemli öncelik doğallıktır bu yüzden tüm çalışmalarımızı doğal bir şekilde yaparak sitenin doğal ve kalıcı olarak yükselmesini sağlamaktayız. Site dışı SEO çalışmaları gerçekleştirilirken sizinde belirttiğiniz gibi kesinlikle backlink çeşitliliğine önem verilmesi gerekir. Haber tanıtım çalışmaları son dönemde oldukça kaliteli çalışma türleridir ve sitenin hem prestijini artması hemde anahtar kelimelerinde sağlam bir şekilde yükselmesi sağlanmaktadır. Bu yüzden son dönemde haber sitelerinde tanıtımlar artmış durumdadır. Ancak bu durum asla manipüle edilmemelidir. Sitenin ihtiyacı kadar ve sitenin hangi yönü eksik ise o yöne ağırlık vererek çalışma gerçekleştirilmesi gerekiyor. Bunu tespit yöntemi ise çok basittir rakiplerinizi inceleyerek nerelerden backlink aldığını tespit ederek onların gerçekleştirdiği kaliteli backlink çalışmalarını sitenize uygulamaktır.

  Yeni açılan bir blogda link çıkışı yapılması hatalı bir durumdur. Açılan blogda sektörler alakalı özgün içeriklerle destekledikten sonra site değerli bir konuma ulaştıktan sonra ana siteniz destekleyebilirsiniz.

Rent A Car firmalarına SEO Çalışması Nasıl Yapılmalıdır ? Sorusunu Cevapla

Rent A Car firmalarına SEO Çalışması Nasıl Yapılmalıdır ? ile Benzer SEO Yazıları