SEO Fiyat Hesaplama
SEO Hocası Soru Cevap

Premium SEO Pack ve Facebook Spam

0
Eyüp
Eyüp
Sosyal Medya 5 sene önce 561 Görüntülenme

Merhaba, iki soru birden soracağım. Umarım cevaplarsınız. Şimdiden teşekkürler.

1. WordPress’teki ücretli Premium SEO Pack’i biliyorsunuzdur, bunu kullanıyorum. Önereceğiniz ayarlar var mı? Bana iyi bir eklenti gibi geldi, siz ne düşünüyorsunuz?

2. Facebook, sitemi spam olarak algıladı. Henüz 1 haftalık olmasına rağmen. wp-content dizini spam olarak görünüyor ve linkimi paylaşınca kod girmemi istiyor. Bu durumun aynısını yaşayan bir kişi tek buldum nette. Ben SPAM içerik girmediğime eminim. Her gün SEO konuları okur, optimizasyon çalışmaları yaparım. Bu konuda eğer cevap bulabilirsek, inanın tarihe geçeceğiz. Cevap yok çünkü internet aleminde.

Premium SEO Pack ve Facebook Spam için Yanıtlar

 • admin
  0
  Admin 27 Aralık 2014, 09:26

  Merhabalar,

  Sorularınıza sorduğunuz üzere maddeler halinde cevap verelim.

  1- WordPress için kullanılan tüm SEO eklentilerinin amacı belli ve standart işlemler için uygulama gerçekleştirmektedir. SEO kurulumları ve SEO ayarları için sitenizde doğru bir yapı kurmalı, SEO eklentisinin sürekli güncellenerek yeni değişken içeriklere uyum sağladığını kontrol etmelisiniz. OpenGraph kullanımı, canonical etiketi, manuel olarak ayarlanabilen kategori içerikleri ve etiket girişleri var ise profesyonel bir deneyimi sizlere sunacaktır.

  2- Facebook’taki profil hesabınızda sürekli olarak bağlantı paylaşımı yapıyor ve o kullanıcı adında yaptığınız paylaşımların tamamı link üzerineyse Facebook’ta doğal olarak sayfada SPAM paylaşım yapıldığını algılayacaktır. Sorunun çözümü için her içeriğinizi linkleme harici işlemlerle güncelleyin, kafi olacaktır. Görsel ve direkt yazıların paylaşımlarını belli bir süre gerçekleştirdikten sonra bu problemden kurtulacaksınız.

Premium SEO Pack ve Facebook Spam Sorusunu Cevapla