SEO Fiyat Hesaplama
SEO Hocası'na Sor

Paravan Site Çalışması Nasıl Yapılır?

0
Ferhat Özal
Ferhat Özal
Link İnşaası 4 sene önce 794 Görüntülenme

Merhabalar, sitem için paravan site çalışması nasıl yapmalıyım? Siteler yeni olacağından ilk başta direk kaynak link falan vermeli miyim? Ana Sitem: 7 Aylık, 300 Yazı, Full Özgün.

Paravan Site Çalışması Nasıl Yapılır? için Yanıtlar

 • Erhan Kolci
  -2
  Erhan Kolci 14 Eylül 2015, 17:59

  Merhabalar Ferhat Bey;

  Paravan site, ana siteyi desteklemek amaçlı oluşturulur. Oluşturulan bu paravan sitelerin ana siteye SEO anlamında bir katkı sağlaması için paravan sitenin de belli bir SEO gücü olması gerekmektedir. Paravan sitenin öncelikle site içi yapısının kusursuz olması gerekir. Sonrasında ise site dışı çalışmalarla öncelikle paravan sitenin SEO gücü kazanması sağlanabilir.

  Paravan site beli bir SEO gücüne ulaşana kadar içerisine güncel ve özgün içerikler girilmelidir. Siteyi oluşturur oluşturmaz ana siteye link çıkışı yapmak Google nezdinde doğal olan bir işlem olmayacaktır. Bu nedenle ilk etapta site içerisini içerik anlamında güçlendirmek, site dışı çalışmalar ile belirli bir SEO gücü yaratmak gerekecektir. Paravan siteniz ana sitenizi tam anlamıyla desteklemesi için bu yönde çalışmalarınızı planlamanızı önermekteyim.

Cevapla

Paravan Site Çalışması Nasıl Yapılır? Sorusunu Cevapla