SEO Fiyat Hesaplama
SEO Hocası Soru Cevap

Paravan Bloglara Eklenen Telefon Numarası

0
Ismail Akyıldız
Ismail Akyıldız
Mikro Site 5 sene önce 258 Görüntülenme

Bir adet değil 10 ayrı Google hesabı alıp her hesaptan anahtar kelime ile ilgili blog açıp her bloğa 5 özgün makale girip 1. blog 2. bloğa 2. blog 3. bloğa link verecek şekilde sonra hepsi ana siteye link verecekler. Benim endişe duyduğum nokta on adet ayrı Google heabı alırken Google bizden telefon numarası istiyor on adet ayrı Google hesabının hepsine aynı cep telefonunu girsem on adat Google hesabının bana ait olduğunu Google anlayabilir mi?

SEO Soru Cevap her hafta e-postanızda. Ücretsiz abone olmak için tıklayın.

Paravan Bloglara Eklenen Telefon Numarası için Yanıtlar

 • admin
  0
  Admin 22 Mayıs 2014, 07:53

  Merhabalar,

  1 gün önce aynı sorunuza cevap vermiştik. http://www.SEOhocasi.com/soru-cevap/google-hesabina-10-adet-telefon-eklemek adresinden soru cevabını görebilirsiniz.

  Harici olarak aynı telefon numarasını birden fazla kullanılmaması, ayrı kişilere sahip olduğu anlaşılması konusunda zaten bu sistem oluşturulmuştur. Sahibinin siz olduğunuzu Google siteye girdiğiniz IP adresinizden dahi anlayabilir, bu göreceli bir durumdur.

  Harici olarak siz 10 adet paravan blog oluşturun, telefon numarası kullanın yada kullanmayın. Temaları farklı tasarım şablonlarıyla seçin, içerikleri farklı olarak ekleyin, ilk 2 ay ana sayfadan link çıkmayın, belli bir süre sonra o paravan blogların faydasını göreceksiniz.

Paravan Bloglara Eklenen Telefon Numarası Sorusunu Cevapla

INSTAGRAM
add Takip Et