SEO Fiyat Hesaplama
SEO Hocası Soru Cevap

Pagerank nasıl arttırırım?

0
Özhan
Özhan
Diğer 9 sene önce 703 Görüntülenme

Merhaba,pagerank değerimi nasıl arttırım?

Pagerank nasıl arttırırım? için Yanıtlar

 • the_joker
  0
  The_joker 29 Ekim 2010, 22:06

  Pagerank arttırmak için yüksek Pr değerli sitelerde link alarak olabildiği gibi onlarsızda olabilir.Kaliteli güncel ve içerikdaşlarınızdan farklı bir yol cizecek olursanız google bunun farkında olacak ve pozitif yönde ise sizi ödüllendirecektir.İşinizi daha kolaya almak istiyorsanız bir çömert olup yüksek değerli bu(3-4-5) olmalı pagerank değerlerindeki sitelerden link alımı yaparak mümkündür.Pr6-7-8 gibi imkanlarınız olasada zararı olacaktır.Benim önerim 3-4-5 pagerank aralığıdır.

 • Weblog
  0
  Weblog 14 Ağustos 2010, 13:59

  Sitenizden link çıkışı yapmamaya dikkat edin, kendi sitenizin pr değerinden yüksek sitelerden link alın.Link alırkende alexa, link alacağınız sitenin yaşı, link alacağınız sitenin lokasyonu ve link çıkışlarına dikkat edin.

 • DeltaTR
  0
  Deltatr 14 Ağustos 2010, 10:16

  Pagerank değerinizi arttırmak için pagerankı sizden yüksek sitelerden link almanız gerekmektedir.Pagerank aldığınız sitenin pagerankı 5 diyelim. O siteden sizin gibi 5 insan link alırsa pr1 etkisi (varsayım) yapar ama tek siz alırsanız pr5 etkisi [varsayım] yapar. Umarım yardımcı olmuşumdur.

 • TaKa
  0
  Taka 15 Temmuz 2010, 18:18

  Hocam bu tabloyu tam anlamadım açıkcası.
  Örneğin Pr 4 olmam için ne kadar backlik almam gerekli,3055 mi ?

 • admin
  0
  Admin 15 Temmuz 2010, 13:40

  Pagerank değeri, yüksek pageranka sahip sitelerden link alarak arttırılır. Link sayısı arttıkça verilen pagerank sayısı da artar. Ancak bu oldukça gelişmiş bir algoritmadır. Buna sitenizden yapılan link çıkışları da dahildir. Çünkü sitenizden kendi sitenize ve harici sitelere yaptığınız link çıkışları anasayfanızın pagerank değerinin bölüştürülmesini sağlar.

  Belirli pagerank düzeyine erişmek için alınması gereken backlink sayısını gösteren tablo.

Pagerank nasıl arttırırım? Sorusunu Cevapla