SEO Fiyat Hesaplama
SEO Araçları
Diğer Araçlar
Top 10 Yazı
Top 10 Soru
Kitaplar
Top 10 Arama
Sosyal İletişim
SEO Hocası'na Sor

Pagerank Arttırmak İçin Backlink

0
Emre Dipi
Emre Dipi
Site Dışı Link İnşası 5 sene önce 726 Görüntülenme

Merhaba,
Daha önce smartbacklink.com projeniz vardı. Şimdi sitesine girdiğimde 4 aylık SEO (SEOhocasi.com) a yönlendiriyor. Backlink paketi almak istiyordum da 🙁

Asıl soruma gelecek olursak, ben PageRank artırmak için Backlink almak istiyorum. Biliyorum PageRank’ın önemi kalmadı diyeceksiniz fakat sitesinden link satan biri için PageRank’ın önemi ne kadar önemli bilirsiniz.

PageRank artırmak için en iyi yöntem hangisidir ? Backlink alarak PageRank artırmak sizce uygun bir yöntem ise hangi siteden backlink paketi almalıyım ?

Yada tek tek sitelerde ayrı ayrı backink almak daha mı faydalıdır ?

Pagerank Arttırmak İçin Backlink için Yanıtlar

 • admin
  0
  Admin 28 Nisan 2014, 19:14

  Merhabalar Emre Bey.

  Smartbacklink üzerinde yapılan tüm hizmetleri Google Algoritması gereği ve doğru bir iş ve istikrarlı çalışma ile yürütmek adına 4 Aylık SEO çalışması içerisinde birleştirdik. Tüm çalışmalar 4 ay içerisine dağılarak bir web sitesi için temel oluşturabilecek en güçlü yapıyı oluşturmaktadır.

  PageRank ile ilgili olarak sitenizden link satmak istiyorsanız doğru olarak sitenizin PageRank değerine bakarak fiyat biçiliyor ve bu savunuluyor. PageRank değerinin kolay dağılabilir yada paylaştırılabilir bir link olmadığını ve Nofollow backlinklerin Dofollow backlinklerden kaliteli olduğunu da aylar önce anlatmıştık.

  PageRank’ın yüksek olması arama sonuçlarında çok büyük sıralama fark edeceğine yada sıralamalara direkt etki edeceğine dair hiç bir işlem yada olay barındırmamaktadır.

  Konuyla ilgili olarak http://www.SEOhocasi.com/yanlis-bilinen-pagerank-ve-SEOya-etkisi/ sayfasındaki içeriği inceleyebilirsiniz.

  İyi günler…

Cevapla

Pagerank Arttırmak İçin Backlink Sorusunu Cevapla

Soru Sor Cevapla