SEO Fiyat Hesaplama
SEO Araçları
Diğer Araçlar
Top 10 Yazı
Top 10 Soru
Kitaplar
Top 10 Arama
Sosyal İletişim
SEO Hocası'na Sor

Nakliyat şirketi için SEO için WordPress mi? Html mi?

0
Touregsamet
Touregsamet
Wordpress SEO 9 sene önce 902 Görüntülenme

Merhabalar öncelikle sizi tebrik eder ve başarılarınızın devamını dilerim vede bu sitede vermiş olduğunuz her bilgi bizim için çeyrek bir altın gibi 🙂 benim size küçük bir sorum olacaktı. Bizim Nakliyat şirketimiz var ve nakliyat şirketimize SEO açısından wordpress mi kurmalıyım sizce yoksa normal bir html web sitesi mi yapmalıyım bu soruma cevap yazarsanız çok memnun olurum teşekkürler ve tekrar başarılarınızın devamını dilerim. Hoşçakalın iyi çalışmalar.

Nakliyat şirketi için SEO için WordPress mi? Html mi? için Yanıtlar

 • kaann
  0
  Kaann 1 Nisan 2011, 17:23

  Ben kendim yapacağım sitemi ama içeriğim zaten güzel kullanışlı ve kopya içeriğim yok 5 günde tasarlanmış bir web sitem ama SEO konusunda sıkıntım var pekde bilgim yok yani tabikide kullanıcıların sitemde gezinip sitemin çekici bulmaları hoşuma gider ki umuyorum öyle bir site yaptım. ama tabiki SEO açısından da önemi var. teşekkürler.

 • seozirve
  0
  Seozirve 30 Mart 2011, 16:02

  Nakliyat Firması veya başka firma olarak farketmez. Sizin amacınız sadece Arama Motorunda üst sıralarda mı olmak yoksa öncelikle firmanızı tam anlamıyla tanıtan gerçekten kurumsal bir web sitesi sahibi olup gerçekten memnun bir kullanıcı deneyimi yaratarak müşterilerinizin birbirlerine önermesi ve sonucunda Arama Motorları tarafından beğenilerek üst sıralara mı yerleşmek? İşin gerçeği 10 dk. da kalıp bir web sitesi ile kalıp resimler, kalıp sözler ile SEO falan olmaz. Boşuna para harcamayın. Aksini istiyorsanız ister htmli ister flash, ister joomla, ister wp mutlaka arama motorlarında layık olduğunuz yere geleceksinizdir.

Cevapla

Nakliyat şirketi için SEO için WordPress mi? Html mi? Sorusunu Cevapla

Nakliyat şirketi için SEO için WordPress mi? Html mi? ile Benzer SEO Yazıları

Soru Sor Cevapla