SEO Araçları
Diğer Araçlar
Top 10 Yazı
Top 10 Soru
Kitaplar
Top 10 Arama
Sosyal İletişim
SEO Hocası'na Sor

Mobil Uyumlu Yazısı Çıkmıyor

0
Barış Pınar
Barış Pınar
Mobil Uyumluluk Kontrolü 4 sene önce 1302 Görüntülenme

Merhaba,
Sitem mobil uyumlu herhangi bir hatası yok. Ancak Google sıralamasında mobil uyumlu yazısı görünmüyor. Google’da sitemi test ettiğimde hata görünmüyor.Başka alternatifler denedim onlarda da hiç problem yok bu konu hakkında bilgi verebilir misiniz?

Mobil Uyumlu Yazısı Çıkmıyor için Yanıtlar

 • admin
  0
  Admin 9 Temmuz 2015, 00:02

  Merhabalar,

  Web sitenizde mobil uyumlu yazısı çıkmıyorsa Google mobil sitenizi tam olarak taramamış olabilir. Veya web sitenizin dokunma ögeleri birbirine çok yakın olabilir. Bu ögeler birbirine çok yakınsa Google web sitenizi mobil uyumlu olarak işaretlemeyecektir. Ek olarak mobil web sitenizin canonical kodlarını kontrol etmelisiniz. Mobil bir tema veya responsive bir tema da yani kısacası mobil tarafındaki canonical linklerinizin masaüstü linkleri ile birebir uyumlu sayfalarda kullanılması gerekmektedir.

  https://developers.google.com/speed/pagespeed/insights/

  Yukarıdaki link üzerinden web sitenizi test edip hem site hızı açısından varsa eksikliklerinizi giderebilir, hemde kullanıcı deneyimi bölümündeki hatalarınızı gidermelisiniz. Bu hatalar giderildiğinde, Google botları web sitenizdeki değişikliği algıladıktan sonra sitenizi mobil uyumlu olarak işaretleyecektir.

Cevapla

Mobil Uyumlu Yazısı Çıkmıyor Sorusunu Cevapla

Soru Sor Cevapla