SEO Hocası'na Sor

Mobil Temanın Kötü Olmasının SEO’ya Etkisi Nedir?

0
Yunus Emre Koc
Yunus Emre Koc
Tasarımsal SEO 5 sene önce 579 Görüntülenme

Merhabalar,

İdeasofttan sözüm ona mobil tema aldık fakat blog kısmındaki yazılara içerikteki ürünün anahtar kelimelerine ulaşılamıyor. Bu SEO anlamında bize zararı nedir? Çok şüpheleniyorum sitemizde de aldıktan 1 2 hafta sonra inanılmaz gerileme oldu sebebi bu olabilir mi?

Mobil Temanın Kötü Olmasının SEO’ya Etkisi Nedir? için Yanıtlar

 • admin
  0
  Admin 17 Aralık 2014, 10:05

  Merhabalar,

  Eğer sitenizde var olan bir mobil tema değiştirilmişse doğal olarak bir gerileme yaşayacaksınız, normaldir. Gerileme yaşamanızın sebebi tam olarak mobil konusunda yapı değiştirdiğinizden dolayı olmaktadır. Eğer anormal bir düşüş var ve blog sisteminde eksiklik yada hata indekslenmeyi etkiliyor ve sayfalar hiçbir şekilde güncellenmiyorsa da burada yazılımsal olarak problemler bariz olarak mevcut görünmektedir.

  Yapacağız buradaki işlem ise sistemin sağlığını kontrol etmek olacaktır. Robots.txt kodundan canonical etiketlerine, XHTML yapısına ve kodsal hatalara yoğunluk göstermelisiniz. Sitenizin sağlığını da Google Pagespeed Insights aracı ve http://www.SEOhocasi.com/SEO-analiz/ adresindeki SEO Analiz aracıyla gerçekleştirebilirsiniz.

Cevapla

Mobil Temanın Kötü Olmasının SEO’ya Etkisi Nedir? Sorusunu Cevapla

Soru Sor Cevapla