SEO Hocası'na Sor

Mevcut içeriği yeni bir alan adında kullanmak

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı
Domain Yönlendirme 7 sene önce 771 Görüntülenme

bundan yaklaşık 1,5 sene önce 3 farklı alan adım vardı. Ve bu alan adlarından 3 farklı proje vardı. 3 4 ay öncesine kadar bu 3 siteden gelen ziyaretçi analizi ve 3 farklı sitedeki projeleri geliştirerek yeni bir web sitesi açtım. Yeni açtığım web sitesi diğerlerine göre daha fazla ziyaretçi çekiyor (tabi ki de 3 4 aylık yoğun uğraşlar sonrası). Şimdi sorum şu; diyorum ki, var olan projeleri geliştirerek yeni açtığım web sitesini tekrar 3 parçaya bölerek eski sitelerde yayına soksam (link yapılarını değiştirmeyi düşünüyorum ama içerik büyük bir oranda aynı kalacak) yeni açtığım web sitesi bu durumdan ne gibi etkilenir ve eski 3 web sitesinde iyi sonuçlar alabilir miyim? Son olarak ta bu durum için önerileriniz nelerdir

Mevcut içeriği yeni bir alan adında kullanmak için Yanıtlar

  • admin
    Admin 27 Mayıs 2014, 17:31

    Bir siteyi üçe bölmek yerine 3 siteyi birleştirmek en doğru yol olacaktır. Kategoriler ve içeriklerle ayrıştırarak sitenizi yapı itibariyle çok daha güçlü sonuçlar elde edebilecek şekilde ayarlayabilirsiniz.

    Eski içerikleriniz kopya olmamış ve başka kişiler tarafından kullanılmamışsa bu içerikleri güçlendirmek adına daha da zenginleştirerek günde yada haftada belirli periyotlar içerisinde yüklemeli ve sitenizin yapısını güçlendirmelisiniz.

    Unutmayın! 3 farklı kaynak yerine tek bir site adresi kullanıp 3 farklı kategori oluşturmak SEO için çok daha faydalı ve iyi olacaktır.

Cevapla

Mevcut içeriği yeni bir alan adında kullanmak Sorusunu Cevapla

Mevcut içeriği yeni bir alan adında kullanmak ile Benzer SEO Yazıları

Soru Sor Cevapla