SEO Fiyat Hesaplama
SEO Araçları
Diğer Araçlar
Top 10 Yazı
Top 10 Soru
Kitaplar
Top 10 Arama
Sosyal İletişim
SEO Hocası'na Sor

Meta tag domain ve anahtar kelime uyuşmazlığı

0
Mehmet Küçük
Mehmet Küçük
Domain Uygunluğu 5 sene önce 724 Görüntülenme

Merhaba,

Sitemin anasayfasında meta kelimelerin yer almaması bir şeyi değiştirir mi? Sitenin meta kelimeleri en fazla kaç kelime olmalı?
Web sitem özel bir isimden oluşuyor yani yaptığım işle ilgili bir kelime geçmiyor domainde. En üstte olmak istediğim ‘ kumaş ‘ kelimesinde çok gerilerdeyim urlimde bu veya bununla ilgili kelime geçmemesinden ötürü mü aşağılara düşüyorumdur? Böyle bir domainle bu kelimede üst sıralara ne şekilde çıkabilirim?

Tekrar teşekkürler ilginiz için.

Meta tag domain ve anahtar kelime uyuşmazlığı için Yanıtlar

 • admin
  0
  Admin 25 Nisan 2014, 09:26

  Merhabalar Mehmet Bey.

  Meta etiketleri siteniz ile Google yada diğer Arama motorları arasında olan bilgi paylaşımının yer aldığı içerik olarak nitelendirilmiştir. Her bir meta etiketi Google’a bilgi vermekte, analiz için geldiğinde kontrol etmekte, o bilgilere uygun şekilde ilerleme ve bilgi almaktadır. Yalnız meta etiketleri kullanırken fazlaya ve aşırıya kaçmak SPAM riski oluşturacaktır…

  Anahtar kelimede üst sıralara çıkabilmek için URL adresinizde, headings etiketlerinde anahtar kelime olması her zaman bir avantajdır. Bu konuda sizlere Link Uyum Kontrolü http://www.SEOhocasi.com/link-uyum-kontrolu/ aracını önerebiliriz.

Cevapla

Meta tag domain ve anahtar kelime uyuşmazlığı Sorusunu Cevapla

Meta tag domain ve anahtar kelime uyuşmazlığı ile Benzer SEO Yazıları

Soru Sor Cevapla