SEO Hocası'na Sor

Markalar İçin Link İnşası Nasıl Olmalıdır?

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı
Link İnşaası 3 sene önce 717 Görüntülenme

Bir e-ticaret sitesi düşünün, sitesinde ürünler, markalar ve blog sayfası var. Link inşası için nasıl bir yol izlemek marka imajına daha uygun olur?

Markalar İçin Link İnşası Nasıl Olmalıdır? için Yanıtlar

 • Aydanur Tepe
  Aydanur Tepe 5 Mart 2020, 16:27

  Merhabalar,

  Bizlere soru sorduğunuz için öncellikle teşekkür ederim. Bir e-ticaret sitesi için bir link inşası kurgulamak aslında kurumsal sitelere oranla daha kolaydır. Sitenizde var olan ürünler, markalar ve blog içerikleri aslında bizlere fazlasıyla bu konuda yardımcı olacaktır.

  Sizlere yardımcı olabilmek adına oluşturabileceğiniz link inşası stratejilerinden örnekler vermek isterim.

  Öncelikle markalara ait ürünlerin detay sayfasından direkt olarak bağlı oldukları marka ismine link çıkışı yaparak, ürün detay sayfanızdan marka sayfanızı destekleyebilirsiniz. Markalarınız için ise bunun tam tersi bir işlem uygulayarak, marka sayfanızdan ürünlerinize link çıkışı yapabilirsiniz.

  Blog tarafında link inşası yapmak aslında daha kolay olacaktır. İstemiş olduğunuz konuyla alakalı yazacağınız ve yayına alacağınız blog içeriklerinizden, bir üründen ya da markadan bahsederken sizde kendi ürün detay sayfalarınıza, kategori sayfalarınıza veya da marka sayfalarınıza rahatlıkla link çıkışı yapabilirsiniz.

  Böylelikle web siteniz içerisinde doğru bir şekilde kurgulanmış site içi link inşasına sahip olmuş olursunuz.

Cevapla

Markalar İçin Link İnşası Nasıl Olmalıdır? Sorusunu Cevapla

Soru Sor Cevapla