SEO Hocası'na Sor

Link Çalışması Faydalı Mıdır?

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı
Site Dışı Link İnşası 5 sene önce 747 Görüntülenme

Link Çalışması: Sitenizde link çalışması yapınız. Web master forumlarında kullanıcılar ile karşılıklı ve ya ücretsiz link çalışması yaptırabilirsiniz. Link çalışması yaptırırken kaliteli ve sitenizin konusu ile uyumlu sitelere link veriniz aksi takdirde pek fayda sağlanamaz. Arama motorlarını kullanarak ücretsiz link yayınlatan siteleri bularak sitenizin linklerini ekleye bilirsiniz.

Link Çalışması Faydalı Mıdır? için Yanıtlar

  • Bengül Toker
    Bengül Toker 11 Temmuz 2015, 12:34

    Merhaba Halil Bey,

    Link çalışması elbette siteniz için faydalı olacaktır. Fakat bunun için belli başlı kriterler vardır. Öncelikle siteler arası karşılıklı link alışverişi yaparsanız bunun size bir faydası olmayacaktır. Yani bir site size link veriyorsa ve aynı zamanda siz de bu siteye link veriyorsanız bu şekilde karşılıklı sağlanan linkler sitenize zarar bile verebilir. Ancak kaliteli ve tek taraflı alınan link size fayda sağlayacaktır. Bir de aynı sektörde yer alıyorsanız alınan verim daha da artacaktır.

    Ücretsiz link yayınlatan siteler yine sitenize zarar verebilir. Bunun için link alacağınız siteyi detaylı bir şekilde inceleyip çöp olmamasına özen göstermelisiniz.

Cevapla

Link Çalışması Faydalı Mıdır? Sorusunu Cevapla

Link Çalışması Faydalı Mıdır? ile Benzer SEO Yazıları

Soru Sor Cevapla