SEO Hocası'na Sor

İndex Sorunu?

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı
Index Kontrolü 10 sene önce 870 Görüntülenme

DLE tabanlı bir sitem var.1 Senedir 2. sefer script ve 2. sefer dil değiştirdi.
Önceden WordPress’teki sorun devam ediyor.Yazıların çoğu üyeler tarafından girildiği olduğu için alıntı.2k ya yakın backlinki ve çok büyük olmasada 4-5 blogger,wp siteden oluşan bir link whell’i var.Ne yapacağımı bilmiyorum.Search term tag Record yapmaya başlayacam yakında fakat normal yazılar indexlenmezken onlar nasıl indexlenecek.Sitenin SEO ayarları tam.Açılma hızı iyi,Aşırı etiket veya yazı yok.

İndex Sorunu? için Yanıtlar

 • furkan
  Furkan 19 Şubat 2015, 23:34

  Teşekkür ederim faydalı bir yazı olmuş.

 • Lerze
  Lerze 29 Ekim 2010, 06:46

  Google haberlerine baktığım zaman (kaynak yok hatırlamıyorum) alıntı makaleleri artık es geçeceğini bildirdi.. bunun yanı sıra sitenizde aşırı derecede çıkış var. Google siteyi spam olarak algılayabilir. Bloggerler ise zaten geç indexlendiği için etkisini henüz görmemiş yada google es geçmiş olabilir. Search term tag Record yaparsanız eğer siteniz bu şekilde dahi index almıyor hit gelmiyor ise, yaptığınız anda site direkt çöp olur ve domaininiz boşa gider.

  Anladığım kadarı ile siteniz w arez paylaşım sitesi ve yabancı dilde.

  Sitenizde paylaşım yapan kişiler program yardımı ile kayıtlı oldukları tüm sitelere bir anda haberi gönderiyorlar. O kadar büyük sitelerin indexleri hemen olurken ister istemez sizin indexlenmeniz geç oluyordur.

  Bence yapmanız gereken sistemi tamamen sıfırlamak ve konuları onaylamadan önce düzenlemenizdir.

Cevapla

İndex Sorunu? Sorusunu Cevapla

Soru Sor Cevapla