SEO Hocası'na Sor

iki domain aynı içerik barındırırmı?

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı
Kopya İçerik 6 sene önce 971 Görüntülenme

Merhaba.

siteadresi.biz diye bir domainim vardı içerik xyz şekline göre tasarlayıp siteyi yükledim. Şimdi xyz içeriği ile ilgili başka .com uzantılı domain aldım fakat tekrar bir site yapmak istemiyorum .biz uzantılı sitenin içeriğini com un hostuna kopyalasam, metalarını com a göre ayarlasam iki sitede sorunsuz çalışır ve indexlenirmi? Yardımcı olursanız sevinirim.

İyi çalışmalar…

iki domain aynı içerik barındırırmı? için Yanıtlar

 • admin
  Admin 18 Ağustos 2014, 22:49

  Merhabalar,

  Bu durum sizin için ne kadar kolay olsa da arama motorları tarafından maniple edilmiş bir davranış gibi görünecek, kopya içerikler de olduğu için Google sitenizi manuel SPAM cezası ile cezalandıracaktır. Sitenizin daha organik olması, daha doğal sonuç ve cevaplar vermesi için yeni alan adınızda yeni bir site yapmalısınız.

  Yeni siteyi diğer siteden farklı şekilde tasarlayıp içerikleri de bilmukabele özgün tutar da çalışmalara farklı bir şekilde başlarsanız çok daha iyi etkisini görebilirsiniz.

  Bunlara ek olarak içerik optimizasyon stratejileri içeriğimizi de incelemenizi tavsiye ederim. https://www.seohocasi.com/icerik-optimizasyon-stratejileri/

Cevapla

iki domain aynı içerik barındırırmı? Sorusunu Cevapla

Soru Sor Cevapla