SEO Fiyat Hesaplama
SEO Hocası'na Sor

İçeriği Değiştirilen Sitenin SEO’ya Etkisi

0
Eren Ergün
Eren Ergün
İçerik Odaklı SEO 4 sene önce 423 Görüntülenme

Merhabalar. Sitem şuan responsive değil. Ben sitemi responsive olan içerikle değiştirmek istiyorum. Meta etiketleri aynı olacak. Bunu yaparsam Google’daki sıram düşer mi? İyi çalışmalar.

İçeriği Değiştirilen Sitenin SEO’ya Etkisi için Yanıtlar

 • Erhan Kolci
  0
  Erhan Kolci 22 Ağustos 2015, 13:32

  Merhabalar Eren Bey;

  Sitenin mobil uyumlu olması özellikle son algoritmaya göre oldukça önemlidir. Hatta mobil arama yaptığınızda arama sonuçlarında sitelerin altında “Mobil Uyumlu” ibaresi yer almaktadır. Bu da mobilden giriş yapacak ziyaretçi için oldukça önem taşımaktadır.

  Sitenizin içeriğini responsive bir içerikle değiştirmekten kastınızı pek anlamadım. Ancak responsive bir tasarım kullanmıyorsanız ve responsive bir tasarıma geçecekseniz bu durum siteniz için olumlu etki yaratacaktır. Tabi ki tasarımsal yada yazılımsal değişiklikler sonrası sitenizin sıralamalarda dalgalanması söz konusu olacaktır. Ancak daha düzgün bir yapı kurarsanız bu dalgalanma sonrası siteniz bulunduğu konumdan daha iyi bir konumda yer alacaktır. Bu nedenle meta etiketlerinin aynı olmasının bir sakıncası olmayacaktır. Çünkü sitenizin ilgili sayfası belirttiğiniz meta etiketleriyle index almış durumdadır.

Cevapla

İçeriği Değiştirilen Sitenin SEO’ya Etkisi Sorusunu Cevapla