SEO Fiyat Hesaplama
SEO Hocası Soru Cevap

Heading Etiketi Nasıl Kullanılmalıdır?

0
Enes Akış
Enes Akış
H Etiketleri 5 sene önce 553 Görüntülenme

Sitede heading etiketi yanlış olarak gözüküyor bunu nasıl düzeltebilirim, nasıl kullanılmalıdır ve birde DMOZ kaydı ne oluyor ?

Heading Etiketi Nasıl Kullanılmalıdır? için Yanıtlar

 • Atakan Erdoğan
  1
  Atakan Erdoğan 2 Nisan 2019, 10:53

  Enes Akış,

  Heading etiketleri ile ilgili yayınladığımız güncel bilgilere https://www.seohocasi.com/heading-etiketi-kullanimi-ve-ipuclari/ adresinden ulaşabilirsiniz. Sorunuza içeriğimiz cevap vermiyor ise lütfen içeriğimizin yorum kısmından bunu belirtiniz. En kısa sürede cevaplayacağız 🙂

 • admin
  0
  Admin 23 Haziran 2014, 13:48

  Merhabalar,

  Öncelikle Heading etiketleri konusunda cevap verelim. Heading etiketleri sayfa içerisinde hiyerarşi oluşturan, sayfa yapısını içeriklerle birlikte destekleyen temel yapıdır. Bu temel yapı ise “H1 – H2 – H3 – H4 – H5 ve H6” olarak açılmaktadır. Bir makalede nasıl 1 ana başlıktan başlayıp kendi içerisinde başlıklar küçülerek dallara ayrılır, Heading etiketleri için ise aynı kural geçerlidir.

  Eğer sitenizin içerisinde Heading etiketleri bozuk olarak yada orantısız görünüyorsa bunu stil (style.css) dosyası üzerinden boyutlarıyla oynayarak düzenleyebilirsiniz.

  DMOZ ise dünyadaki kategori altı kategorilere ayrılmış, tüm siteleri ve içerikleri belli bir düzen içerisinde paylaştıran ve sadece kaliteli sitelerin bulunduğu bir dizin sitesidir diyebiliriz.

Heading Etiketi Nasıl Kullanılmalıdır? Sorusunu Cevapla

Heading Etiketi Nasıl Kullanılmalıdır? ile Benzer SEO Yazıları