SEO Fiyat Hesaplama
SEO Araçları
Diğer Araçlar
Top 10 Yazı
Top 10 Soru
Kitaplar
Top 10 Arama
Sosyal İletişim
SEO Hocası'na Sor

Hangi WordPress SEO Eklentisi Tercih Edilmeli?

0
Uğur
Uğur
Wordpress Temaları 5 sene önce 757 Görüntülenme

Size SEO ile ilgili en çok tartışılan konulardan birisini sormak istiyorum, bu konuda sizin görüşünüz benim için referans olacaktır. Yeni açtığım sitemde Yoast SEO Eklentisini kullanmaya karar verdim ancak aklımda hep o malum soru var: Yoast mı? All in One SEO Pack mi? Günlerdir araştırma yapıyorum Yoast’ın daha detaylı AIO’nun daha basit olduğu en çok söylenen şeyler ancak bunu bir kenara bırakacak ve sadece faydaya-kaliteye bakacak olursak, bu işin en önemli isimlerinden birisi olarak siz hangi SEO eklentisini tercih ederdiniz ve tavsiye ediyorsunuz? Cevabınızı merakla Bekliyorum. Teşekkürler

Hangi WordPress SEO Eklentisi Tercih Edilmeli? için Yanıtlar

 • admin
  0
  Admin 11 Aralık 2014, 15:05

  Merhabalar,

  WordPress’te en çok sorulardan biri olan “Hangi SEO Eklentisini Kullanmalıyım?” sorusu eklenti özelliklerine göre kişilerin tercihlerine ve detaylarına göre ayarlanmış eklentiler olmuştur. Bu eklentilerin tercihinde tamamen kullanılabilirlik ve sistemi anlama çok daha basit olmaktadır. Eklentilerin güncelliği ve nesil uyumluluğu ise bu konuda diğer kriterlere göre önem taşımaktadır.

  Bütün SEO:http://www.SEOhocasi.com/ incelendiğinde en detaylı, sürekli güncellenen, yeni teknoloji içeriklerin farkında olan bir eklenti mevcut, Yoast WordPress SEO eklentisi. İçeriği diğer eklentilere göre daha karmaşık gibidir lakin en basit, özgünleştirilebilecek ve sitenizin kalite puanını arttıracak bir çok kriter barındırmaktadır. AİO ile karşılaştırıldığında en yakın eklentidir diyebiliriz.

  SEO eklentilerinde asıl önemli olan kullanıcıların anlayabileceği, kullanışlı ve basit bir eklenti olmasıdır. Detaylı bir SEO istediklerinde ise daha çok detaylandırılmış SEO eklentileri tercih edilebilir.

Cevapla

Hangi WordPress SEO Eklentisi Tercih Edilmeli? Sorusunu Cevapla

Soru Sor Cevapla