SEO Hocası'na Sor

Hangi SEO Eklentisi?

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı
Wordpress SEO 5 sene önce 684 Görüntülenme

Selamın Aleyküm hocam, size artık klasikleşmiş bir soru soracağım. All in SEO pack mı ? Yoast mı? 🙂 Çok araştırdım internetten herkesin fikri kendine tabiki ama geneli All in SEO pack diyor. All in SEO pack kullanışlı diyorlar, Yoast ise detaylı diyorlar.

Hocam tüm samimiyetimle soruyorum vereceğiniz cevap benim için çok önemli özellikle size sordum çünkü 7 yıldır zirvedesiniz. Net bir cevap bekliyorum ama lütfen birisini önerin.

Hangisi sayesinde google’da daha hızlı indexlenir?
Birde üst sıralara çıkma meselesi hakknda hangisi daha iyidir ?

Hangi SEO Eklentisi? için Yanıtlar

  • admin
    Admin 16 Şubat 2015, 17:38

    Merhaba Batuhan Bey,

    Öncelikle Eklenti ayarları iyi yapıldıktan sonra neredeyse hiçbir eklenti arasında çok fazla fark bulunmamaktadır. Genellikle değişen sadece kullanım şekilleridir. Ama bazı eklentiler, duplicate title veya duplicate description çözümü konusunda yetersiz olabilmektedir. Bunun gibi bazı özellikleriyle oluşan farklar ise sıralama ve trafik bakımından ciddi etkiler doğurmaktadır. Biz yayına çıktığımız günden bu yana WPSEO eklentisi kullanmaktayız. Dolayısıyla kullanmayı düşünenlere önerebilirim, ancak kullanımı diğerlerine göre daha zor olabilir. Ancak sektördeki diğer uzmanlardan edindiğim geri dönüşlere göre Yoast daha etkili sonuçlar göstermektedir. Bu sebeple Sıfırdan eklenti kurulumuyla başlayacaksanız Yoast’ı önerebilirim.

Cevapla

Hangi SEO Eklentisi? Sorusunu Cevapla

Soru Sor Cevapla