SEO Fiyat Hesaplama
SEO Araçları
Diğer Araçlar
Top 10 Yazı
Top 10 Soru
Kitaplar
Top 10 Arama
Sosyal İletişim
SEO Hocası'na Sor

Haber sitelerinden yazı ve link almak zararlı mı ?

0
şükrü Ak
şükrü Ak
Site Dışı Link İnşası 5 sene önce 650 Görüntülenme

Merhaba sadece PR değeri ve alexa değeri yüksek diye haber sitelerinden tanıtım yazısı ve Footer ya da Sidebar link almayı uygun buluyor musunuz?

Webmaster tools’dan SİTENİZE BAĞLANTILAR kısmında ilgili haber sitesinden gelen bağlantılar kısmında çok yüksek rakamlar yazıyor.

Bunlar zarar olur mu ?

Haber sitelerinden yazı ve link almak zararlı mı ? için Yanıtlar

 • admin
  0
  Admin 25 Ağustos 2014, 06:03

  Merhabalar,

  Dofollow olarak WebMaster Forumları ve diğer türlü sitelerden alışveriş yapabilirsiniz. Uygun fiyatlarla satış yapabilen siteler muhakkak bulunmaktadır.

 • Antalya Havalimanı Rent A Car
  0
  Antalya Havalimanı Rent A Car 24 Ağustos 2014, 14:15

  Merhabalar ; bu haber sitelerinden Tanırım yazısı almak için önereceğiniz yerler var mıdır bu işi iyi ve uygun fiyattan yapan tanıtım yazısını 1 ay sonra silmeyen haber siteleri varmıdır sizin tavsiye edebileceğiniz.
  Ayrıca bu tanıtım yazılarından Link çıkışlarından yarar görelim derken zarar görmeyelim Bu link çıkışlar Nofollow Mu Olmalıdır. Dofollow mu alsak yararlı olur Bana mail atarmısınız acil lütfen teşekkürler

 • admin
  0
  Admin 21 Mayıs 2014, 15:01

  Merhabalar Şükrü Bey,

  Haber sitelerinden siteniz için Footer yada Sidebar kısmından link almak yerine manşet haber, özel haber, tanıtıcı haber yada sosyal nitelikli haber olarak link almak sitenizin içeriği için çok daha iyi olacaktır.

  Haber sayfaları arasında yer alan linkleriniz hem haber sitesi için hemde kendi siteniz için özel bir içeriğe sahip olup kaliteli sonuçları sizlere sunacaktır.

  Her geçen gün sayfa sayısı arttığı için doğal olarak haber sitelerinde indeks sayısı yükselmekte, indeks sayısının yükselmesine bağlı olarak da backlink sayınız artmaktadır.

Cevapla

Haber sitelerinden yazı ve link almak zararlı mı ? Sorusunu Cevapla

Soru Sor Cevapla