SEO Fiyat Hesaplama
SEO Hocası Soru Cevap

Google Tag Manager Sorunu

0
Can
Can
Diğer 5 sene önce 441 Görüntülenme

Merhabalar,

Bizim firmamızın bir sitesi var ve şubeye ayrı panel acil subdomainle açtım normal alanda Google Tag Manager a kayıtı bulunmakta siteyi yapanlar SEO falanda yaptı diye biliyorum ancak bu alanda tekrar bunu yapmam gereklimi ve gerekli ise ilk başta bana verdiği kodu alıp sayfanın her yerine mi koyacağım yoksa her seferinde tekrar kayıt acıp sayfa adını ve linkini koyup veren kodumu koyacağım yoksa tek bir kodla her sayfaya mı işlem yapacağım? Eğer böyleyse etiketler sayfasından etiketlerimi oluşturacağım, oluşturduğum etiketle tekrar bir kod koymama gerek var mıdır hocam?

Google Tag Manager Sorunu için Yanıtlar

 • admin
  0
  Admin 7 Mayıs 2014, 19:15

  Merhabalar Can Bey,

  Google Tag Manager E-Ticaret sektöründe bilhassa size yardımcı olmak için oluşturulmuş bir sistemdir. Sorunuz birbirini tekrarlayan ve birbiri içerisinde dönüyor fakat şöyle söyleyelim.

  Google sizin sitenizin kök adı için oluşturulan “siteisminiz.com” bir kodu sizlere sunmuştur. Bu kod webmaster araçları için bilgilendirme şartı koşan içerikler gibi değişmeyeceği için bir kodu farklı şekillerde sayfalarınızda kullanabilirsiniz.

  Bu durum herhangi bir sorun oluşturmayacaktır.

Google Tag Manager Sorunu Sorusunu Cevapla