Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'https://www.seohocasi.com/app/facebook/?yazi=Google+sitemi+ingilizce+g%C3%B6r%C3%BCyor' not found or invalid function name in /home/seohocas/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286
SEO Fiyat Hesaplama
SEO Hocası Soru Cevap

Google sitemi ingilizce görüyor

-1
Tokat777
Tokat777
Href Lang 5 sene önce 302 Görüntülenme

Google bundan 2 hafta önce web sitemi ingilizce görüyordu. Meta taglarden kontrol ettiğimde Türkçe olduğunu gördüm sonra neden hala İngilizce gördüğünü düşünürken. Webmaster Tools’dan siteme tekrar baktım ve coğrafya bölge kısmını Amerika olduğunu gördüm ve Türkçe olarak düzenledim. 3 4 gün sonra sitem düzeldi ve hiç bir sorun yokken şimdi tekrar Translate sorunu çıktı. Bu sorun 10 gündür sürüyor ne yapmam gerekiyor.

SEO Soru Cevap her hafta e-postanızda. Ücretsiz abone olmak için tıklayın.

Google sitemi ingilizce görüyor için Yanıtlar

 • admin
  0
  Admin 3 Mayıs 2014, 20:59

  Merhabalar,

  Google’nin sitenizi yabancı dil olarak görmesinin onlarca sebepleri vardır ve bu kısmi olarak filtre durumuna eşittir. Site içi yapısı, kodsal bölümler, tekrarlanmış meta etiketleri, alınan backlinkler, içeriklerin anlatmış olduğu bilgiler bu duruma sebebiyet vermektedir.

  Çözüm olarak önerilebilecek tek şey ise derinlemesine analiz yapmaktır. Sitenizin çeviriye girmesinin bir kaç sebebi olabilir ve bu denli araştırma yapmak gerekmektedir.

  Detaylı bilgileri http://www.SEOhocasi.com/filtre-analiz-ve-tespit-islemi/ adresinden öğrenebilirsiniz.

Google sitemi ingilizce görüyor Sorusunu Cevapla

INSTAGRAM
add Takip Et